Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még most van rajta kb.20-15...

Még most van rajta kb.20-15 kiló súlyfelesleg. Évekig tartó kemény munkával lehetek valaha fitness model?

Figyelt kérdés

17/L

Súlyfelesleggel küzdök, sajnos sehogy nem akarnak tőlem megválni a fölös kilók. :( évek óta szenvedek vele.

Minden álmom,hogy fintes model legyek mint pl. Nagy Bettina.

Ha nagyon kitartó leszek szerintetek valaha elérhetem a célomat?



2013. dec. 14. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a kitartás kevés ehhez.

inkább szakértelem szükséges hozzá.

egy személyi edző aki veled edz és pontosan összeállított étrendet ír,amit te lelkiismeretesen betartasz.

nagy bettina edzője berkes eszter volt,de ő a legkisebb félrekajálást is meglátja a testeden és elzavar,ha nem teszed oda magad nála.

2013. dec. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ő mennyiért vállal edzést, nem tudod? Eddig Bereczki Krisztiánra gondoltam,hogy hozzá járnék de biztosan sokba fog kerülni ez az egész dolog.
2013. dec. 14. 16:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkozz egy kicsit!

Mi értelme lenne ekkora súlyfelesleggel ilyen kaliberű edzőhöz járni? Először szabadulj meg saját magad a feleslegtől, ehhez nem kell nagy ész! És majd csak utána keress fel egy ilyen profi edzőt!

2013. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyértelműen nem volt a gondolatomban sem az,hogy Berkes Eszterhez járnak !! Kb. kinevetettném magam nála.

Bereczki Krisztiánhoz szeretnék menni mert azt olvastam,h foglalkozik ilyen típusú dologgal is, szóval azok is mehetnek hozzá akik fogyni szeretnének.

2013. dec. 17. 17:01
 5/13 anonim ***** válasza:

De lefogyni magadtól is letudnál, és akkor elég lenne csak akkor hozzájárnod, amikor már a fitneszformát akarod elérni! Ahhoz azért már kell egy kis szakértelem az edzés és a táplálkozás területén!

Persze ez csak az én véleményem...

2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sajnos évek óta küzdök a kilóimmal és nem sikerül lefogynom. Nem szeretem a tésztát, a zsíros kajákat, csak pulykamellet,csirkemellet és max. sertéskarajt eszem,persze mindenféle zsíros rész nélkül. Nem fogyasztok cukrot, csak vizet iszom, csokit,édességet,sütiket és ilyesmiket abszolút nem eszek.. :(

2013. dec. 17. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Fogyás miatt felesleges odamenni.

Maximum 1 alkalom amíg összerakja a kajat.


De hogy próbálkozol fogyni?

Heti min. 3x45 perc aerob mozgas megvan?

Kiszamolt tapanyagszükséglet?

Alapismeretek?

2014. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Sport, sport, sport!

Ahogy írtad, hogy évek òta küzdesz a kilòkkal szerintem menj el orvoshoz. Lehet h vmi hormon probléma vagy ki tudja.

Az àlmodat pedig soha ne add fel! Lehet h pontosan olyan vékony nem leszel, pl mert màs az alakotok, de küzdj és ne add fel!

Szurkolok neked! :)

2014. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) Te vagy az egyetlen aki ebben támogat.
2014. jan. 2. 09:37
 10/13 anonim válasza:

De te legyél az, aki ki tart mellette!

Nincs szükséged màsra csak magadra! Meg persze a pozitív emberekre :D


Ha van kedved és szükséged egy kis "lökésre" nyugodtan írj üzenetet;)


Előző voltam. 21/L

^_^

2014. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!