Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ki mondja meg, hogy lehetnék-e...

Ki mondja meg, hogy lehetnék-e esetleg fotómodell?

Figyelt kérdés

Kinek kell küldenem képet?

Nem vagyok magyarországi, és még csak jövőtől megyek fel nagyvárosba egyetemre. De mielőtt ténylegesen döntenék valami mellett, muszáj megtudnom,hogy alkalmas lennék-e modellnek.

Kisebb korom óta kérdezgetik,hogy miért nem leszek az, miért nem próbálom meg. Még az is jó lenne, ha egy újságban,vagy valahol ruhát mutatnék be vagy hasonló.De egyszerűen nem tudom hol próbálkozzak.

175 cm és 55 kg vagyok, hosszú barna haj, zöld szem. Mások szerint szép arcom van. Kicsi miteszereim persze vannak, de azt kezelhetném, a pattanások mensi időszakban jönnek elő csak.


18L


2015. nov. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy normális, valódi ügynökséghez menj.

De olyan nincs, hogy csak fotómodell. Ez a kamuügynökségek dumája, akik minden jóval áltatnak mindenkit, legombolnak rólad egy rakat pénzt és cserébe kapsz a fenekedbe egy lóbrokit.

18-19 évesen már kicsit késő nekivágni - már amennyiben nem a 18+ kategória érdekel, mert arra biztos jó vagy. Nagy karriert már nem futsz be. Azon kívül fogynod kell majd néhány kilót, azt tartani is.

Inkább válassz valami értelmes szakot az egyetemen és tanulj. Ha meg pénz kell, akkor menj el dolgozni mellette. Ne a modellkedéstől várd a megváltást, mert igen nagy eséllyel csak csalódás lesz és ráfizetés.

2015. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küldj e-mailt a VM Modelnek, Attractivenak, Visagenak stb. vagyis pár rendes, nem lehúzós ügynökségnek. De jól mondta az első válaszoló, nem lehetsz csak fotomodell. Meg a legtöbben 14-15 évesen kezdik el, szóval nagyon tökéletesnek és szerencsésnek kell lenned, hogy nagy karriert fuss be. Viszont egy próbát megér szerintem.
2015. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Híres ügynökségeknél jelentkezz és kiderül kellesz-e. Amúgy nem a súly számít, hanem a méreteid, és hogy sportos legyél. Mondjuk egyetem mellett modellkedni nem igazán lehet, max ha levelezőre mész.
2015. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!