Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek modell? Miért teszik...

Lehetek modell? Miért teszik fel kérdésnek a 13 éves lányok (több lent)

Figyelt kérdés
Épp csak keresgélek a gyakori kérdésekben és véletlen rákattintottam a témára hogy "modellkedés" és láttam ezeket, és csak bambultam. Több 100 kérdés van (hát kb.) erről! Nagyon iidegesít! Én már voltam modell kis koromban és nekem van esélyem. Miért ez minden tinilánynak az álma?! Pénz? Hírnév?

2015. dec. 1. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
'Én már voltam modell kis koromban és nekem van esélyem.' - vagyis igazából te is ugyanolyan vagy, mint ők, csak azt hiszed, van esélyed.. OK:D
2015. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
44%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ez a kérdező jól rávilágít a mai lánykák álomvilágára.

2015. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 tudod mire jó ez az oldal? Arra, hogy válaszoljunk! Te mit csináltál? Fikáztál ( amiben nincs igazság ) és nem is jutottam semmire! Ha pedig veszekdni akarsz, hogy blabala akkor azt ne itt tedd meg, inkább válaszolj -_-
2015. dec. 2. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
eleve maga a kérdés is egy fikázódás.. de akkor válaszolok: mert buták és nincsen önkritikájuk.
2015. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mind azt hiszik, hogy modellkedni annyi, mint szépen kisminkelve szép ruhákba öltözni.


Másrészt ne légy buta, hogy kiskorodban voltál modell, nem jelent semmit. Aki gyerekmodellnek alkalmas, az nem feltétlen lesz az felnőttnek is, sőt, szerintem szinte semmi összefüggés nincs a kettő közt. Ha bájos kisbaba voltál, az senkit nem fog érdekelni, amikor 163 centi magasan 16 évesen megpróbálsz modellkedni...

2015. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilván azért teszik fel a kérdést, mert választ várnak rá. valószínáleg azért teszik fel annyian ezt a kérdést, mert sokan kíváncsiak rá és ahogy az oldal legtöbb felhasználója, ők is mind azt hiszik, hogy a kérdésük teljesen egyedi, senki másnak nem jutott még eszébe és képtelenek akár máshol, akár az itt korábban már megválaszolt kérdések közt megtalálni a korábban adott válaszokat, mert sokal egyszerűbb új kérdésként feltenni, valaki úgyis meg fogja válaszolni


azért ez az álma egy csomó (azért messze nem minden) tinilánynak, mert ők és a szüleik/környezetük is ezt látják maguk körül, erre ösztönzi őket a média és a társadalom. ha a lányoknak folyton a szépségét dícsérik, modellekhez hasonlítják őket, folyton modelleket látnak a tévében, a magazinokban, a boltokban, a hírekben, a bulvár lapokban és a szépség körül forog az életük, akkor mégis milyen példa állna előttük, miért akarnának orvosok, tudósok, vagy bármi más lenni, mikor amúgy is azt várja tőlük mindenki, hogy csak szépek legyenek és ebből akár meg is élhetnek?

talán a pénz is benne van, de fiatalon az még talán kevésbé jellemző, az csak később jön majd be. a hírnév sokkal inkább, hiszen a népszerűség még a szépségnél is fontosabb az emberek többségének és a szépséggel még együtt is jár általában.


de ha te is pont ugyanazt akarod, akkor talán te jobban tudod a választ. te miért lettél modell kis korodban és most, hogy tudod, hogy esélyed van, miért akarsz az lenni? neked miért ez (volt?) az álmod?

(persze lehet, hogy rád mindez már nem is igaz, akkor válaszold meg múlt időben. de a megfogalmazásod alapján úgy tűnik, különben miért kerestél erre a témára és miért idegesít, hogy mindenki mást ez érdekel?)

2015. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!