Lehetek modell?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyerekkorom óta imádom ha fényképeztek és a középpontban voltam. Mostanában, mióta úgymond kifejlettem (mióta 14 vagyok), ráadásul sokszor mondják hogy igazán szép vagyok meg ilyenek. De a magasságom az megvan, még mindig növésben vagyok, pedig már meg vagyok 170 centi. Az ami miatt aggódom, az az, hogy széles vagyok. Mármint nem úgy, hanem az átlagnál vékonyabb, egy modellnél vastagabb. Mennyi esélyem lenne?
2015. nov. 28. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, még képről is necces.
2015. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
173 cm alatt nemzetközi divatcég nem fog alkalmazni.
2015. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fotómodell valamilyen szinten bárkiből lehet, akinek normális alakja és kicsit szebb arca van, ott a magasság sem annyira számít.
2015. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
NINCS OLYAN, HOGY CSAK FOTÓMODELL, FOGJÁTOK MÁR FEL! VAN A MODELL, AKI RENDESEN DOLGOZIK A VILÁGBAN, NEMZETKÖZI CÉGEKNÉL ÉS PONT. Az már más kérdés, hogy vannak olyan cégek, ahol pénzt kérnek azért, hogy téged fotózzanak.
2015. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy? magasságod necces..
2015. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kb. 50 kilo lehetek, múlt héten még ennyi voltam :)
2015. dec. 4. 16:06
 7/8 A kérdező kommentje:

De van egy ennél sokkal fontosabb dolog:

van a hátamon egy olyan jóindulatú érdaganat vagy mi. Valami 5 cm átmérőjű, és piros pontokból áll. Nem olyan csúnya, de bőven látszik. Ezt elnézik? Vagy elküldenek? Vagy mi?

2015. dec. 7. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy nőni fogsz, a 170 cm pedig elég kevés a modellkedéshez. Amúgy ha az arcod különleges és csak téged akarnak, senkit sem fog érdekelni mi van a hátadon, egy kis smink és már nem is látni :))
2015. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!