Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudom hogy manapság már...

Tudom hogy manapság már sablon ez a modellkedés kérdés, én nem is igazán foglalkoztam vele eddig még. Viszont puszta kíváncsiságból mielőtt komolyan elkezdenék foglalkozni a témával kíváncsi vagyok, hogy alkalmas lennék e rá?

Figyelt kérdés

Méreteim:

mell:89 cm derék:69 cm csípő:87 cm magasság:174-175cm

súly:60 kg


életkor:16 (februárban töltöm be a 17-et)


2016. jan. 1. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság a méretek azok amik legkevésbé számítanak a modellkedésben. Az arcod, a kisugárzásod és a személyiséged sokkal fontosabb.
2016. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) esetleg tudnál nekem segíteni ha több információt adok meg? :)
2016. jan. 1. 14:46
 3/4 anonim válasza:

Amit sok (nem az összes!) modellügynökség figyelembe vesz a karakteres arc-és kisugárzás után, azok a méretek.

Az a 'jó', ha a következő méretekhez közelítesz: 90-es mell, 60-as derék, 90-es csípő.

Neked ezek közül, ha tényleg modellkedni akarsz, a derekadból kéne lefaragni egy kicsit

Nyugi, a 90-60-90-et nem kell full komolyan venni, minimális eltérés persze lehet. Tehát ha neked sikerül 61,5-re letornázni a derekad, az már jó, azzal már lehet mit kezdeni a szakmában. A magasságod egész jó. A súly nem igazán számít.

2016. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. jan. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!