Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó lennék modellnek (többi lent)?

Jó lennék modellnek (többi lent)?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Fiú. 173 cm vagyok, és ha jól láttam, ez mindenhol kicsinek számít, mert a minimum az ilyen 180-185 körül van. Brutalisan vékony vagyok, nem fogyózom, meg ilyenek, de nem tudok hízni, 53 kg vagyok. Kezeim is vékonyak. Van esélyem rá, hogy modell legyek? És modellugynoksegeket tudnátok mondani, amik jók, és érdemes lenne oda menni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
173 cm a lányoknál a minimum. Fiúként így semmi esélyed. Meg a brutálisan vékony test sem nyerő, csak a lányoknál.
2016. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább színész legyél, Tom Cruise is ilyen magas.
2016. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 3. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek, hogy modell meg zenész meg színész pálya nagyon bizonytalan dolgok, főleg ebben a parányi országban. Nem mondom, hogy nincs esélyed, meg nem is értek ehhez annyira, de ha össze is jön a dolog, mindenképp szerezz egy rendes, piacképes szakmát/diplomát vész esetére. Egyébként tényleg nagyon sovány vagy, mondjuk én is, 1-2 centivel vagyok magasabb és 58 kg.
2016. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jan. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!