Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek jo lennék modellnek?

Szerintetek jo lennék modellnek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok az arcom ovális formáju,zöldes-barna szemem van,válig érő szőke hajam,167 cm és 53 kg,vastag rövid szam van,és a koromhoz képest szerintem elég nagy mellem is van az alakom homokora formáju,már hivtak sminkmodellnek ahol teljes alakos kepeket csinaltak rolam, akkor lehet esélyem egy hiresebb ugynoksegnel? érdemes megprobálni? vagy ez még nem jelent semmit?menyire kell kulonleges arc hozza? igazabol fotomodellkedni szeretnék csak nem tudom elég-e a magasságom és a sulyom (iskola mellet persze)

2015. aug. 28. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
kép?
2015. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kell feltölteni
2015. aug. 28. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Az baj
2015. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján biztos hogy nem kellenél a jobb ügynökségeknek mivel túl alacsony vagy. Ezen kívül még fontos hogy max 90-60-90-es mell derék csípő arányaid legyenek. És sportos legyél. Iskola mellett meg kb lehetetlen modellkedni, mert ha munka van akkor neked ott kell lenni, iskolából meg nem hiányozhatsz napokig.
2015. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy.
2015. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha feltesz valaki egy ilyen kérdést, előtte nem néz utána a félmillió másik ilyen kérdésnek..? Mindenhol világosan le van írva, hogy a legtöbb "híresebb" ügynökségnél 173 centi az alsó határ, a legalsó minimum is 170. Bár lehet, hogy az arcod különleges, leírásból soha nem fogjuk megtudni. A nagy mell néha kifejezetten hátrány, és a többi méreted sem mindegy, mert homokóra alakkal, vagyis szélesebb csípővel sem vesznek fel ügynökséghez. Megpróbálni megpróbálhatod, de teljesen felesleges. Esetleg nem profi modellügynökségnél, de aldis reklámokhoz lehet, hogy alkalmaznának.
2015. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túl alacsony vagy, mellesleg a homokóra alak sem a legmegfelelőbb egy modellszakmához, sőt..

De ne keseredj el, ugyan lehef hogy világhírű karriered nem lesz, de egyik jó barátnőm 157 cm, és tanuló modell. Fotózásokra hívják, ilyenkor fizetést kap:)

2015. aug. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jó lennél. Legyél magasabb egy 10-12 cm-vel. dobj le 3-4 kilót. A melledet meg próbáld minél kisebbnek mutatni, nem lesz szükséged a lufi cicikre. Ajánlatos átváltozni élő vállfává. A homokóra tényleg nem túl előnyös, de nem olyan nagy tragédia. A méreteid leírhattad volna, egy kép se ártott volna. Menyire szabályos az arcod? (nézz utána neten), jobb ha különleges mint szép, esetleg vannak szeplőid vagy valami jó helyen levő szépségpontod? Iskola mellett nehéz.
2015. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Válassz normális szakmát
2015. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!