Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van esélyem a modellkedésre?

Van esélyem a modellkedésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 174 cm vagyok, 16 éves. A méreteim 85-61-89. Régóta foglalkoztat a modellkedés, de soha nem mertem megpróbálnj, mert mindig picit kövérebbnek éreztem magam, hiába a méreteim nagyjából stimmelnek. Nem tudom mennyire lenne esélyem, mert nem igazán látok manapság mindennapi szépségeket modellkedni, inkább különlegeset. Nem akarok képet küldeni, de én egy klasszikus "szépség" vagyok, persze annyire nem extra. Barna haj, világos bőr, bájos arc. Egy valamit mondanak bennem különlegesnek, ami a szemem, nagy méretű, mandulavágású, kékeszöld színű. Szerintetek ilyen adottságokkal lenne esélyem manapság modellnek lenni, vagy felejtsem el, mert nem az én arcom a nyerő? Köszi a választ!

2015. aug. 23. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem, hogy miért nem küldesz képet, én sem küldenék, azonban így nem lehet megmondani, hogy jó lenne- e az arcod. A méreteid rendben vannak, a korod is stimmel, szóval szerintem egy próbát megér. Ha nem is sikerül, legalább megpróbáltad és nem kell úgy élned, hogy azon töprengsz, hogy mit lett volna, ha.. Én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem még a méreteimen kell csiszolnom, de talán majd egyszer én is megpróbálom..:D Szerintem először ezeknél az ügynökségeknél jelentkezz, ezek a legprofesszionálisabb magyar ügynökségek, itt, ha valamelyikhez felvesznek, akkor garantált, hogy lesz munkád, mert csak a biztos ,,alapanyagokat" veszik fel: VM Model ( [link] Attractive Models ( [link] Icon (szerintem az oldaluk szerkesztés alatt áll), Visage ( [link] The Diary ( [link]

Mint említettem, ezek azok az ügynökségek, amik tényleg a legjobbak, ha viszont ezeknél nem jársz sikerrel, akkor se csüggedj, próbáld meg kevésbé professzionális cégnél is, például az Estatenél ( [link] Ők nem régóta vannak a szakmában, 2014-ben hozták létre, de elég jó ahhoz képest. Viszont, olyan ügynökséghez semmiképp se menj, akik pénzt kérnek, vagy tanfolyamot ígérnek! Remélem tudtam segíteni. :D 15/l

2015. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 abcz ***** válasza:

Szia, a magasság ok, kor is, de a méret korántsem... 90-60-90 :)

Arc nélkül a profik sem fogják megmondani, hogy lehetsz-e modell....

Próbálkozz náluk: Icon, Visage, Attractive, Art

2015. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2! A 90-60-90 már nem divat, a modellek 80-90 %-a 90-60-90 alatti méretekkel rendelkeznek, úgyhogy, kérdező nyugodtan jelentkezz, tökéletes méreteid vannak..
2015. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér aztán majd lesz valami.
2015. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. :) Hat jo, legyen. Ha valakit erdekel, kuldok kepet uzenetben.
2015. aug. 24. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, küldhetsz:D
2015. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is :D
2015. szept. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!