Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek csúnya az arcom?

Szerintetek csúnya az arcom?

Figyelt kérdés
Valaki szerint férfias, valaki szerint szép, karakteres, hívtak már modellkedni, de ahhoz kéne még pár centi és asszem már nem vagyok növésben :DD [link]
2016. febr. 10. 16:00
 1/7 anonim válasza:
Hát szép van mellé egy vidám természeted akkor tuti jó csaj vagy szerintem nekem bejön
2016. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, vagány inkább.
2016. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon szép arcod van, simán jó lennél modellnek. Fotómodellnél nem számít a magasság sem.
2016. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép arc kissé előnytelen sminkkel. Szemed alatti karikákat korrektorral világosítsd ki és a fekete erős kontúr helyett használj sötétbarna szemhéjárnyalót:)
2016. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért férfias, mert rossz színeket választasz ruhaként. Fiatal vagy még, úgyis majd rátalálsz a hozzád illő stílusra, ha ez megtörténik szép nő lesz belőled. :)
2016. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem szép arcod van, karakteres. használj valamilyen rúzst, vagy színezett ajakápolót, szerintem sokat dobna rajtad, nem kell erős árnyalatokra gondolni
2016. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem nagyon szép és különleges arcod van:) hány centi vagy?
2016. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!