Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vajon, hogy lehetek modell?...

Vajon, hogy lehetek modell? És egyáltalán van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Szvl 13éves vagyok és szeretnek modell lenni 159-161 cm között vagyok 45 kg. Ha lehetnek modell akkor mit ajánlanátok ?, előre is köszönöm <3

2016. febr. 25. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden csaj modell szeretne lenni mert ahhoz nem kell ész. Először érd el a 180 centit, utána ismét tedd fel a kérdést.
2016. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki lehet modell ennyi idősen. Vannak 40-es fényképész bácsik, akik szívesen modellt csinálnak belőled, ha ügyesen használod a szád és a puncicádat. A reális karriered annyi, hogy benyomnak majd stockfotós összeállításokba, ahonnan esetleg kiválasztják a képedet unalmas katalógusokba, a pályád csúcsa pedig az lesz, hogy beraknak a Heves megyei Hírlap Nap szépe rovatába.


Amúgy komolyra fordítva a szót: divatmodellként semmi esélyed, ahhoz 180 cm-s magasság kell, de a súlyod az OK lenne, csak 20 cm hiányzik a magasságból.


Glamourba még mehetsz, ott senkit sem érdekel a magasságod, de ahhoz kiskorú vagy, és meg kell majd csináltatnod a melledet is nyilván.

2016. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jól nézel ki ,magas vagy és szép az alakod szerintem menj el egy modell ügynökségbe. De azért a tanulást se hanyagolt mert arra lesz majd szükséged mikor nagyobb leszel.Sok szerencsét
2016. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!