Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy érdemes elkezdeni a...

Hogy érdemes elkezdeni a modellkedést?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám magam ezen a téren, nem szeretném feltétlenül túl komolyan, csak érdeklődöm.Valakinek van tapasztalata, hogy érdemes neki fogni? Esetleg milyen ügynökséget lenne érdemes megkeresni? Vagy inkább fotóst kéne keríteni egy portfólióhoz? És ha az utóbbi, akkor van valaki akit ajánlani tudnátok?

2016. márc. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész egy olyan ügynökséghez, aminek jó a híre. Szóval nem "adj 100000 ft-ot, kapsz egy portfoliot, aztán lesz valami, de amúgy mindenkit beveszünk, mert cska a pénz érdekel" ügynökségről van szó. Ott megnéznek, és megmondják, érdekled-e őket. Ha több ügynökség is ugyan azon a véleményen van, az már jelent valamit.
2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!:)

Először is a Modellkedés nem egy hobbi,hanem munka.

Sok időt vesz igénybe,ha tudsz ra időt szakítani akkor hajra!

Nem tudom mennyire vagy tisztában a félteleivel(magasság,méretek) ha ezek is megfelelnek mar csak a karakteres arc kell!

Ügynökségek ahova megéri jelentkezni: Visage,VM, Attractive,The Diary.

Ezek az ügynökségek ingyen csinálnak neked portfóliót,ha megfelelőnek találnak erre a munkára.

Ha van még kérdésed nyugodtan irj.

Sok sikert! :D

2016. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Győri fotós vagyok, talán tudok segíteni.
2016. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget:) Győr sajnos nagyon messze van ide, de egyébként is úgy néz ki találtam fotóst, mindenesetre köszönöm:))
2016. márc. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!