Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van eselyem...

Szerintetek van eselyem modellkedni?

Figyelt kérdés

[link]

Jobb oldali vagyok 14 eves 170 centi korul. Igazabol eloszor csak kiprobalnam es aztan kiderulne hogy nekem valo e de nem biztos hogy vagyok eleg szep...


2016. ápr. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A remény hal meg utoljára...
2016. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt szerintem. Az arcod nagyon gyerekes, széles áll és orr, lapos, kevés haj... nem ez a nyerő. Mármint nem vagy csúnya, csak nem modellnek való.
2016. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig nincsen. :D
2016. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Nincsen. Átlagos vagy, tipikus édes kislány, de nem egy szépség. Ne érts félre, nem sértésnek szántam.

Az orrod, állad túl széles. Ráadásul az arcod leghangsúlyosabb része az orrod, egyből azt látni, egy modellnek pedig inkább a tekintetének, szemének kéne hangsúlyosnak lennie. Esetleg még a szájának, de neked még az is vékony és jelentéktelen.

Sajnos felejthető, átlagos arcod van.

De ne keseredj el, szép vagy, csak semmi extra.

2016. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem csak az arc számít,hanem a méretek is :) egyébként szép vagy, de nem kimondottan modell-arcod van :)
2016. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokat valtozhat, noiesedhet az arcod, szoval probald meg batran! Igazabol egy profit kene megkerdezned, itt a GYK-n eleg sok tapasztalatlan valaszado van, akik aztan majd elveszik a kedved az ilyesmi valaszaikkal amiket itt kaptal. Nem mintha ertenenek hozza, csak hat az irigyseg, mellozottseg es frusztraltsag ezt hozza ki beloluk na..
2016. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok ertelme van ennek az oldalnak. szegeny lanynak meg az eletkedvet is elveszik.
2016. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!