Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon szeretnek modell lenni...

Nagyon szeretnek modell lenni mar kiskorom ota! Milyennek kell lennem hozza? Ha van elol egy kis resz a fogaim kozt az mekkora problema?

Figyelt kérdés

14eves lany vagyok:)

174cm es 60kg ami combon hason elvan osztva.. Ezen termeszetesen tudok valtoztatni szeretnek majd futni jarni a kesobbiekben es lattam egy 5perces kaloria egetot is amit meg minden reggel megszeretnek csinalni. Nos a kerdeseim:

-fogok meg noni ugye? Meddig novunk alltalaban? Hany eves korig?

-Nemetorszagban elek, itt is ugyan annyira adottak a lehetosegek? Vagy meg jobbak?

-A ket elso fogam kozott van egy kis res de csak ott amugy szepek a fogaim(szerintem) de persze feherettitni is szeretnem:) tehat ez mekkora baj? Eddig minden aron azt akartam de nem tudom.. Benne vagyok ugye abban a korban hogy meg lehet de szerintem ez is egy kulonlegesseg vagy nem tudom😂na jo lehet most ez batomsag volt nem tudomxd A valaszokat sok sok szeretettel varom:)



2016. máj. 12. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehat hogy kell-e fogszabalyzo csak kihagytam a szot xd
2016. máj. 12. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Különleges, karakteres arc kell.

90-60-90-es max csípő-derék-mell méretekkel. Sportos test, szép bőr, egészséges szép természetes haj. Állóképesség, kitartás, nőies viselkedés, stílus, öltözködés is kell.

Németben több lehetőség van mint Magyarországon, keress fel pár híresebb ügynökséget ha érdekel.

És tudd hogy a modellkedés ugyanolyan munka mint bármi más, tehát ha menni kell akkor menni kell. Ha komolyan ezt csinálod amellett magántanulónak kell lenned majd, ami elég sok pénzbe kerül, szóval kell pénz is hozzá. Meg ész, mert könnyen átvernek és kihasználnak ha nem vagy elég okos, erős.

2016. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Én csak a vastag betűset olvastam el, ne haragudj.

De írd be a Google képkeresőbe: get the London look. És máris megkapod a választ, hogy gáz-e a fogad.

2016. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első válaszoló nagyon jól megmondta, fog kérdésében tenném hozzá, hogy az összhatástól függ. Ha esztétikusan néz ki és karaktert ad az arcodnak még hasznos is lehet, azonban ha "visszaveti" és elvesz a szépségedből (feltételezem az lehetsz ha modell akarsz lenni) akkor minél hamarabb fogszabályzót javasolnék hogy a "fogszabályzós éveid" ne akkorra essenek ami a modellkedésed csúcspontja lehetne, hanem inkább még kamaszkor elején. Nekem volt fogszabályzóm, a végeredmény gyönyörű lett, de amíg fent volt, a fotókon nem mosolyogtam úgy, hogy kilátsszon a fogam, mert bár élőben nem volt zavaró a meg-megcsillanó fém a fogamon, képeken rémesnek találtam.

A lányok általában 16 éves korukig nőnek láthatóan, utána csak millimétereket - de ha mégsem nőnél szerintem már akkor is elég magas vagy.

Kitartást az álmodhoz, küzdj meg érte keményen!

2016. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahhoz, hogy magántanuló lehess, nem kell pénz! A szülő egy kisebb indokkal is kiválthatja a gyerekét.

Én betegségből kifolyólag váltam azzá, de nem egy ember van az ismeretségi körömben, akik munka miatt, vagy bejárás lehetetlensége miatt váltak azzá.

A modellkedéshez kell pénz! Én sok helyen próbálkoztam, de nem tartom érdemesnek.

Vagy 6 modellügynökséget felkerestem. Mindig nagyon szépen elmondta milyen széles a skála, kik és miként pofoznak ki (valami hármas szett: smink, haj, ruha), mennyit lehet utazni, milyen előnyei vannak a sztatisztai munkakörnek.

A mondandóját mindenki azzal zárta, hogy ez nem költségmentes. Ezzel még nem is lett volna probléma.

Lényeg, hogy a modellkedésed abból állna, hogy kiraknak a honlapjukra a stúdiójuk által készített fótókkal (6db kép 120.000 forint 2 évre) a másik 70-100 modelljük mellé, melyek között majd a munkát kínáló ember válogat.

Ebbe semmi relációt nem láttam.

Kifizetődőbb portfóliót csináltatni, egyes helyeken elfogadják a hozott anyagot. Ettől függetlenül van regisztrációs díj is.

Talán a Csillag Modellügynökségnél vannak röhejesen alacsony árak.

Ezek, ahol lejmolják tőled a pénzt nem kamu oldalak, tévedés ne essék! Egyszerűen csak nem mese az élet, nem olyan mint rég. Ezt a szakmát hobbinak lehet felfogni. Költséges hobbinak.

Nem is nagyon pártolom azt a rengeteg sminket, meg lakkot, amit az emberre kennek. Nem véletlen, hogy némely modell 30 évesen mintha a saját öreganyja lenne.

Én a Disnepnél producerként dolgozó nagybátyám által részt vehettem egy nagyszabású kampányfotózáson. Ekkor határoztam el, hogy modell leszek. Irreális álom...


Magadnak alakítsd a tested, magadnak dobd le a kilókat, magadnak menj el fogorvoshoz fehéríteni vagy helyreállítani a fogaid közötti parkolót.


Ahogy elnézem egyébként ha modellszerű stúdiófotókat akarsz magadnak szponzoráltan, kezdj el egy énekes YouTube csatornát, ahogy nézem a kisiskolások között nagyon tarol. Hangja meg egy 12-14 évesnek nincs, szóval azok is a külsejükkel szereznek rajongókat :)


17/F

2016. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!