Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Csak engem irritál már rohadtu...

Csak engem irritál már rohadtul Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

Először is: nem vagyok rá féltékeny, régebben nagyon szerettem, és példaképnek tartottam azért amiket elért nagyon fiatal kora ellenére.

Másodszor: VÉLEMÉNYEKRE vagyok kíváncsi, nem pedig arra, hogy én mekkora lúzer és ronda ember lehetek, hogy ilyen kérdést egyáltalán kiírtam. Az ilyen hozzászólást jelentem.


Szóval: eléggé kiábrándultam belőle. Az elmúlt pár évben csak azzal tud a figyelem és a sajtó középpontjába kerülni, hogy éppen mikor hol melyik híresség pasival kapták le kettesben. Meg, most volt egy cikk, hogy valami magyar fashion week-en csináltak róla képeket, és bedühödött, és megtiltotta a fotósoknak, hogy képek készüljenek róla. Meg, külföldi interjúkban mindig annyira kis cukimuki visszafogott szerény lányt játszik, itthoni interjúkban meg eléggé flegma lett.

A pénzét abszolút nem sajnálom tőle, megdolgozott valamennyire érte. Viszont, úgy gondolom, hogy sokkal többre becsülendő azok a modellek munkája, akik tényleg hozzák a formájukat. Palvinkának az alakja abszolút nem modelles (bár egy átlag emberhez képest jó alakja van), közel sincs kidolgozott feszes izmos teste, míg még a celebmodelleknek (Kendall J., Gigi H.) is hihetetlenül formás, vékony teste van. Külsőre meg abszolút semmilyen. Csak photosoppolva gyönyörű. Bár, a sok retussal elismerem, tényleg nagyon szép, de amúgy abszolút visszataszító tekintete és semmilyen külseje van. Szerintem abszolút nem érdemli meg ezt a nagy figyelmet Palvinka, teljesen más ember lett mint volt, és rossz irányban.


Aki normálisan válaszol a kérdésre, annak köszönöm előre is a NORMÁLIS választ!



2016. máj. 29. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon szép, ez nyilván egyéni nézőpont kérdése. Kendallal és Gigivel ellentétben ő gyakorlatilag a nulláról indult, igaz, elég fiatalon. Sok mindent elért, és ki is érdemelte ezeket, így ebbe én sem tudok belekötni. A szépség azért nem igazán fontos ebben a vitában, mert ő a saját szakmájában igenis egy érdekes és feltűnő arc, így ez nem hiszem, hogy itt sokat számít. Azt viszont el kell ismernem, hogy vannak olyan pillanatok egyes interjúkban, amikor ellenszenves vagy flegmának tűnik, de ettől függetlenül egyáltalán nem ismerem, személyesen még nem találkoztunk, így semmi rosszat nem mondhatok róla. Nekem az a véleményem, hogy sokakat irritál, mint téged is, főleg a felkapottsága miatt, és ha tökéletesen kedves lenne minden egyes interjúban, akkor is találna benne valaki valami kifogásolnivalót. Tehát én személy szerint nem kedvelem, de ezek az érvek az évek során már unásig lettek ismételve "nem is szép", "ellenszenves", "nem érdemli meg a figyelmet", meg csak a híres pasijai miatt van a figyelem középpontjában. Ilyen ez a világ, ha egyszer híres modell lettél, ez van.
2016. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Külsőleg nincs bajom Palvinnal, viszont az interjúkon nem épp úgy viselkedik, mint egy páldakép. Szóval képeket elnézegetek róla, csak ne szólaljon meg.
2016. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem azért ismerkedik hírességekkel mert a címlapon akar lenni, hanem alapból olyan körökbe mozog. Ez a munkájával és az életével jár. Az pedig hogy a magyar média hogy felfújja azt hogyha valaki pl Dicaprioval találkozott pár rendezvényen... hát az nem hinném hogy Barbi hibája, hanem ilyen a média, híres emberek hétköznapi dolgaiból szenzációt meg pénzt csinálnak.

Ha én egy rendezvényem híres emberrel beszélek, az pont nem fog senkit érdekelni, mert én is ugyanolyan senki vagyok, de Barbi eladható.

2016. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

Modellnek nem rossz, bár tucat eléggé, szép, szép, bár az utcán simán szembejöhet egy (akár több is...) ,,második Palvin Barbi''. Idegesítő, nem csak mert elég butuska szegény, hanem mert mindenhol sztárolják. Annyira fel van fújva... Pedig egyáltalán nem nagy szám, kicsit nagyra van magával. Kíváncsian várom, pár év múlva, ha ,,kiöregedik'' mi lesz vele, sokat nem fogunk róla hallani. Annyit megjegyzek, hogy engem nem zavar a testalkata, sőt, szerintem vékony, de nem annyira, hogy most ránézni ne lehessen, mert csak a csontjai lógnak. Nem, Barbi aránlag normális testalakattal van megáldva, furcsa, hogy manapság ez még kell a modellszakmában, nem csak a csont és bőr lányokat veszik fel, de ennek csak örülök.

Nem szimpatikus, szépnek szép, de tucat- összeségében nem bírom, Magyarországnak nem ő kéne legyen a ,,büszkesége'', dehát, XXI.század, nem?

2016. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

szerintem olyan a feje, mint egy kutyának.

engem speciel nem érdekel, csak nem értem, mi ez a hype körülötte. kapásból 5 lányt tudok mondani, aki szebb, vékonyabb és csinosabb, mint ő, csak ők nem modellek, ezért nem mondják rájuk, hogy a "legszebb magyar lányok".

2016. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!