Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van modellnek lenni?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A keresztanyukámnak a legjobb barátnője egy nagyon jó és elismert fotós. Én ugyan még csak 168cm vagyok de apukám 195cm, anyukám 170cm szóval valószínüleg növök még :D Szép homokóra alakom van, ráadásul a mellem is elég nagy, a fenekem szivecske alakú. A fotós és még sok ember szerint karakteres az arcom.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy így mennyi esélyem van modellnek lenni?

Ui: csak normális válaszolat kérnék, köszi!



2016. febr. 14. 00:49
1 2
 1/18 gnoomage ***** válasza:
100%
Kép nélkül akármennyi... Attól hogy azt mondják, hazudhatnak... Egy 13 évesnél meg főleg...
2016. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekmodellnek (már) nagy vagy, felnőttnek (még) kicsi.

Ha nem tetszik a válasz, akkor így jártál...:)

2016. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A 2. Válaszolónak: tudom, hogy felnőtt modellnek még kicsi vagyok, de azt mondták ha hamarabb elkezdem, ilyen korban akkor nagyobb esélyem lesz amikor már felnőtt leszek.
2016. febr. 14. 01:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Erről a fotós ismerőst lenne célszerű megkérdezni... ha ő nem tud segíteni akkor nem sok esélyed van.
2016. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Modelleknél nem előny a nagy mell. A homokóra alak sem, az, már bocsánat, a telt alkatot jelenti. Nem lehet túl széles csípő.

Az arcod nem látjuk, próbáld meg, hátha...

A 170 cm kevés.

2016. febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha 13 évesen már homokóra alakod van, nagy mellekkel meg nagy fenékkel, akkor te már nem fogsz nőni, inkább csak kerekebb leszel mindenhol. Az meg a modelleknél komoly hátrány. 180-185 centi biztosan nem leszel, nagyon max 170, és az még mindig kevés. Kifutómodell tuti nem leszel, ettől függetlenül a nem túl ismert fotósok bárkiről szívesen csinálnak képeket, aki úgymond "karakteres", meg arról is, aki nem. :D Más már a modell szakma, mint évekkel ezelőtt, ma már BÁRKI lehet modell. De karriert csinálni belőle, esetleg híressé is válni, na, ahhoz már egészen különleges kapcsolatok kellenek.
2016. febr. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy. Apukád magasságára ne alapozz, ha örökölted volna tőle, akkor már rég 175 felett lennél.

A sok ember véleményéről meg csak annyit, hogy a saját lányának / unokájának / testvérének / legjobb barátnőjének, stb., mindenki szépeket mond.

A "karakteres" pedig nem feltétlenül azt jelenti, hogy szép. A ritka csúnyákra is azt mondják, ha kedvesek akarnak lenni, hogy karakteres az arcuk, vagy azokra, akik pl. nő létükre férfias vonásokkal rendelkeznek.

Láttam már pár olyan bemutatót, ahol direkt "karakteres" arcú modelleket vonultattak fel, de ők nem Victoria's Secret kategóriások. :D Palvin Barbikára se mondják, hogy karakteres.

Ettől függetlenül lehet, hogy szép vagy, bár 13 éves kislányokat még jobb esetben nem néz meg annyira az ember, nincsenek is még úgy kialakulva a vonásaik.

Ne ringasd magad hiú ábrándokba, én azt mondom. Gondolkodj inkább valami megvalósítható jövőképen, valami olyan szakmán, amivel 30 éves korodban is építheted a karriered, és nem mondják fel a szerződésedet, csak mert lóg a melled és lett két szarkalábad.

2016. febr. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

" Szép homokóra alakom van, ráadásul a mellem is elég nagy,"


Erős esélyed van, de az erotikus szakmában. Bocsi.

2016. febr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
A nagy mellek pasizásnál óriási előny lesz, és szerintem modellkedésnél is. Csak itt sok irigy kismellű nő írogat hülyeségeket, ne foglalkozz vele. Sose értettem kinek tetszenek azok a deszka, csontkollekció modellek.
2016. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
milyen az a szívecske alakú fenék?:DD amúgy ez meg a nagy mell egyáltalán nem számít, ha modell akarsz lenni. súlyodról, derék/csípőbőségedről semmit nem írtál, pedig azok fontosak igazán. de gondolom te inkább az a begyes-faros menyecske típus lehetsz, ha már 13 évesen ilyen kerek vagy. ez nem modellalkat. az igazi modellalkat 13 évesen még 'deszka'.
2016. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!