Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Androgün vagy Férfi modell...

Androgün vagy Férfi modell lehetnék?

Figyelt kérdés

paramétereim ruha nélkül

magasság: 184 cm

súly: 54 kg

mellbőség: 84,5 cm

váll: 43 cm

csípő: 77 cm

szem: sötétbarna

haj: gesztenyebarna 38 cm, (napsütésre világosbarna szőke tincsekkel)

fogazat: vita A1 white full!

körmök: 0,5 cm fehér

talp: 44 eu, 28 cm

khm .. "az pedig 20+ os"

Mások emlegetik ez a modell dolgot, gondoltam rákérdezek. Szóval?



2016. jún. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

54 kg? az nem kevés?

persze tudom, testalkat kérdése, de ilyen magassághoz ez akkor is nagyon kevésnek tűnik

2016. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
185-tol foglalkoztatnak ferfi modelleket. Ha tenyleg erdekel a dolog,kezdj el nyujtani,illetve ugyelj a helyes testtartasra. Bar nem irod,mennyi idos vagy,de ez segithet. En ilyen modszerekkel nottem vagy 5 cmt,szoval hajra.
2016. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedj magadra izmot mert 54 kg az borzalmasan keves 184 cm-hez!

En 160 cm-hez vagyok 50 kg es nem mondanam magam daginak.

2016. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

184 cm és 54 kg?????? És még élsz??? (Oké, tudom, nem minden a BMI, de ez 15,9-es érték...)


Egy mozgó csontkollekció lehetsz, nulla izommal. Kérdés, mennyire van így jó tartásod.

2016. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is, kezdj el valamit sportolni/gyúrni, mert így nagyon vékony vagy modellnek (az izmos, kidolgozott hasú férfimodelleket részesítik előnyben). Az arcotól is függ, hogy lehetsz-e modell, a magasságod pedig épphogy súrolja az alsó határt. Az, hogy mindenki mondja, hogy modellkedhetnél, semmit se ér, mert az elfogult barátaid, szüleid csk nem mondjákazt neked, hogy ronda vagy,fiam (lehet, hogy nem vagy az, ez csakegy példa volt). Ha pedig jelentkeznél egy modellügynökséghez, a "khmöd" méretét meg ne említsd, mert kapásból elitasítanak :D
2016. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!