Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lenne esélyem az ICON-nál, ha...

Vanda122 kérdése:

Lenne esélyem az ICON-nál, ha már ők kerestek meg és így nézek ki? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A napokban megkeresett egy hölgy, aki mondta h már régóta figyel (insagramm, facebook) és felkeltették az érdeklődésüket a fotóim. Kérdezte érdekelen-e montam igen, szüleim is belegyeztek elküldtem 4 képet amit most ide is elküldök. Egyébként 14 leszek januárban 168 cm vagyok, mellbőség 80, csípőbőség 80, derékbőség 62. Szerintetek ezzel a kinézettel és adottságokkal várhatok némi nemű jót?

2016. jún. 19. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem van esélyed igen
2016. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy kell ide berakni képet?! És első válaszoló köszi :)
2016. jún. 19. 17:10
 3/11 opened paradise ***** válasza:

Képfeltöltés.hu-ra tudsz és onnan link.


Bizonyította bármivel is,hogy ott dolgozik?

2016. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi akk megpróbálok képet rakni h lássátok az arcom, egyébként 44 kg vagyok :D És persze, láttam a honlapot, mondta h most toboroznak és többen is írták h felkeresték őket egy hölgy az iconnál elment blablablba :D
2016. jún. 19. 17:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Képek: [link]
2016. jún. 19. 17:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek különleges, karakteres arcom van?! Mondjátok meg ti mert én nem tudom magamról eldönteni.
2016. jún. 19. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
oszinten szolva nem. ( szinten ugynokseg tulaj)
2016. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

:)

Nem azt kérdeztem,hogy egy cégnek van-e weboldala,vagy,hogy más is mondja,hogy megkeresték,vagy sem.

Hanem,hogy konkrétan az,aki megkeresett,mutatott-e bármit is.


Nem vagy csúnya,de szerintem kirívó sem. Ezzel nem bántani akarlak. 14 vagy,nem is kell annak lenned.

De modellek amúgysem a legszebb lányok.

2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szép vagy.


De ez csak az egyik összetevő, te is tudod.

(A photoshop meg a bányarémet is széppé teszi.) :)


40/N

2016. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem, nagyon sok mindent nem is tudna így neten keresztül. Egyébként szubjektív vélemény, de ált a modellek natúran direkt nem kivivóak, szóval szürke kisegerek hogy aztán a sminkkel bármit ki lehessen belőlük hozni, szval iylen szinten szerintem érek valamennyit.
2016. jún. 19. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!