Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni, van...

Szeretnék modellkedni, van esélyem?

Figyelt kérdés
Nike modell szeretnék lenni :) A magasságom az oké, mert a a szüleim 173-185 cm között vannak, szóval szerintem én sem leszek kisebb :) Mennyi esélyem van? Ja és amúgy vékony vagyok, de sportos, világ életemben sportoltam, most tornász vagyok és lovagolok 😊😊 Hol próbálkoztak, vagy hogy működik ez?

2016. ápr. 17. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs.Sajnálom de ez van.A NIKE profi ,befutott modelleket alkalmaz.Ahhoz se biztos,Hogy lenne esélyed,Hogy egy komolyabb Magyar ügynökséghez bekerülj.Ez Nem Ilyen egyszerű nem lehet csak ugy bárkinek jelentkezni.
2016. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre azt se tudjuk, fiú vagy vagy lány, meg hogy hány éves, meg hogy nézel ki.


Olyan meg nincs, hogy valaki Nike modell lesz, ez életpályának kicsit szegényes. (Meg akkor már miért pont egy kommersz, minden sarkon kapható sportszermárkánál akarnál lenni?)

2016. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz minden kritériumnak és tetszel egy rendes modellügynökségnek is akkor sok kitartással és szerencsével lehetsz modell de nem te fogod eldönteni hogy kinek fogsz modellkedni. Egy olyan nagy márkáról mint a Nike ne nagyon almodj.Ja de mivel nem adtál még magadról túl sok infót ezért azt sem tudjuk megmondani hogy lehet e esélyed.Az hogy valószínűleg magas leszel és sportos vagy még pont semmit nem jelent.
2016. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!