Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nektek van olyan ismerősötök...

Nektek van olyan ismerősötök aki autista lány és majdhogynem modellszépségű? Tudtok esetleg autista modellekről?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 19:45
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
100%
Az nem annyira van kihatással a külsőre,mint pl. a down kór. És down kóros modellről is hallottam már.
2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy az, aki barátnőt keres az öccsének?
2016. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok
2016. jún. 25. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Egy autistán testileg nem látszik hogy az, simán lehet modellszépségű. De nem hiszem, hogy lennének ilyen modellek, mivel a modellszakma olyan képességeket követel, ami egy autistának csak szenvedés lenne, bármennyire is megfelelne külsőleg.
2016. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Heather Kuzmich, autista modell
2016. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

A "normális" modell szakmához nem elegendő pusztán a szépség. Kell hozzá kisugárzás, magabiztosság, rendszeres sport, több nyelven beszélni, stb. Mármint ha azokat a modellehet vesszük alapul akik világszinten elismertek és a szó szoros értelmében vesszük azt hogy "modell" (szép arc, hibátlan csontozat, megnyerő külső).


Viszont akadnak kivételek is, mint például az a szerencsétlen lány aki sajnálatos módon lábak nélkül született, vagy a tolókocsis modell, a 80 évnél idősebb modell néni, a foltos arcú modell, meg a ducimodellek, stb. Valamiért őket is a modellek közé sorolják, szóval manapság minden lehetséges... Így hát, azon sem lepődnék meg ha lenne szellemileg elmaradott, vagy autista modell is.

2016. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
41%

"Így hát, azon sem lepődnék meg ha lenne szellemileg elmaradott, vagy autista modell is."


Az autista nem szellemileg elmaradott! Ezen megnyilvánulásod alapján te vagy szellemileg elmaradott! Nem bántásból, csak tény.

Az autizmus spektruma igen széles, a legtöbb ember kapna egy autista teszten valamekkora pontszámot.

De az látványos autista vonásokat mutató ember sem szellemileg elmaradott. Ettől függetlenül lehet az természetesen, ahogy te is!

2016. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Ki mondta azt hogy az autista az ugyanaz mint a szellemileg elmaradott, te agyhalott majom! Ha nem tudod még a mondatokat sem normálisan elolvasni, megérteni akkor mit okoskodsz itt?! Nem látod hogy ott van a két szó közt a vessző??
2016. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyet értek a 8. válasszal. 7. te tényleh jó jülye vagy, ha még egy mondatot sem tudsz kielemezni. A 6. válaszoló egy szóval sem utalt arra hogy a szellemi fogyatékos ugyanaz mint az autista. Az egy felsorolás volt, ami arra utalt hogy manapság mi minden nem zárja ki a modellséget, te féleszű!
2016. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
37%

Ezen nincs sok elemezni való, felindult majmocskák!


Ezzel az erővel azt is írhatta volna az első mazsom hogy

"azon sem lepődnék meg ha lenne szellemileg elmaradott, vagy szőke modell is."


Ott a vessző, ezt elemezzétek majmocskák!

Ha az autizmusnak nincs köze a szellemileg elmaradotthoz, akkor hogy kerül egy mondatba, egy felsorolásba?!


Vagy itt egy másik példa:

"azon sem lepődnék meg ha lenne szellemileg elmaradott, vagy 8. válaszoló modell is."


Egyébként valóban bárki lehet modell, csak egy autistát nehezebb kiszűrni - pláne ha inkább asperger szindrómás, - mint egy kisnövésűt, vagy egy Down-kórost.


De itt legutóbb nem is erről volt szó kedves 8. válaszoló, hanem a mondatszerkesztés ügyben az nyelvtan-náciskodjon, aki tud olvasni. Viccesek voltatok! :)


Én egyébként Asperger szindrómás vagyok, szociális készségekben nehézségeim vannak, logikában és magyar nyelvben jó vagyok. :)

2016. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!