Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok lehetőség szerint...

Tudtok lehetőség szerint Budapesten modell gimnáziumot?

Figyelt kérdés
Elérkezett az idő, hogy eldöntsem melyik gimnáziumba szeretnék menni. Én a modellkedést választottam, és a szüleim maximálisan támogatnak, egyetértenek. De mivel csak külföldön találtunk erre alkalmas gimnáziumot, lehet,hogy le kell mondjak a modellkedesről. Szóval a kérdés az, hogy valahol az országban, lehetőség szerint Budapesten, tudtok-e modell iskolákat? Én néztem már a neten, de csak divattervezői gimnáziumot találtam!
2016. jún. 27. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen gimnázium és a tanfolyamoktól sem lesz modell senkiből. Ha te modell akarsz lenni akkor csak 1-2 jó ügynökséghez kell elmenned és megmondják lehetsz-e... tökéletes modellalkat és karakteres arc kell hozzá. Nem iskola.

Magyarországon pedig megélni sem lehet belőle, szóval ne erre építsd az életed mert igen rossz életed lenne. Valami értelmeset tanulj.

2016. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gimnaziumban modellkedest tanitani? Hogyne :'D. Azt ott tanulod meg folyamataban az evek alatt a castingokon, kisebb munkakon amivel aztan egy rakat szerencsevel lehetnek nagyobb munkaid is. Vagy sem. Elmesz egy nivos ugynokseghez es majd ok megmondjak hogy egyaltalan erdemes-e ilyesmiben gondolkodni. De egyre figyelj oda. A modellkedes ugrodeszka a kesobbiekhez, nem valasztott foglalkozas.
2016. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!