Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Karakteres arc, de miért?

Karakteres arc, de miért?

Figyelt kérdés

Jó, oké különleges meg stb... , de amit karakteres arcnak nevezünk szerintem a legtöbb esetben ronda, és visszataszító.

Csak én vagyok így vele?

Amúgy 17 éves fiú vagyok, a méreteim tökéletesek, jól nézek ki, eddig két komolyabb modell ügynökségnél jelentkeztem (vm model, visage) mind a kettő ügynökség visszautasított, "nem teljesen az a karakter vagy, akit mi keresünk" szöveggel, jó gondolom sok a jelentkező és 1000-ből ha egy felkelti az érdeklődésüket, de akkor is.

Nem mintha minden álmom az lenne, hogy modell legyek, csak egy próba volt, túlélem, legalább több időm lesz hasznosabb dolgokra.


2016. júl. 31. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A karakteres arcnak mi köze van a sztoridhoz?

Az a szöveg amivel visszautasítottak egy sablonszöveg,mindenkinek ezt mondják.Egyszerűen nem voltál szimpi a főnöknek.

Ami pedig a karakteres arcot illeti,erről szól a művészet.Az a lényeg,hogy a kép/modell valamilyen érzelmet váltson ki.

Egy teljesen átlagos(tökéletes/szépséghiba mentes) arcú ember soha nem fog olyan erős érzelmeket kiváltani a "közönségből",mint egy karakteresebb arcú modell.

Pont ez a szép a művészetben,nem kell tökéletesnek lennie,nem kell "szépnek" lennie,minél megosztóbb annál jobb.

2016. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy sablon szöveg, tisztában vagyok vele, ez van. :D
2016. júl. 31. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?:D
2016. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Te mégis mit vársz egy olyan iparágtól, ahol például attól lesz valakinek szép arca, mert 190 centi, és egyéb hasonló elgondolások a szépségről...
2016. aug. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probalkozz mas ugynoksegeknel, ahol nem fashion modelleket keresnek. Torokorszagba, Japanba, Kinaba azokkal is ki tudsz menni. Itthon ugysem fogsz dolgozni.
2016. aug. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem is ezt tortent:D nem mehetek kulfoldre,mert nem vagyok karakteres.csak termeszetes szepseg...idiotak:D se baj,boknak vettem
2016. szept. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!