Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hosstess munkát keresek!...

Eszti@,@ kérdése:

Hosstess munkát keresek! Merre induljak el? És melyik ügynökséghez lenne érdemes regisztrálni? .

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor kezdj neki ha igazán szép vagy. Tudod egyáltalán mit csinál egy hostess. Mert egyelőre még helyesen sem tudod leírni a kifejezést!

Hány éves vagy egyáltalán?

2012. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálj ezer helyre, akkor van esélyed, h talán egyik hely majd ad munkát. Kevés a hostess munka és nagyon sok a szép lány.Egyébként nem fizet jól.
2012. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze,mert itt elég sok kritériumnak kell megfelelni a szöveg írásánál és nem írhattam le bármit, ezért nem vettem észre :) Amúgy persze tudom, hogy mivel foglalkozik, és bár nem érzem magam tökéletesnek úgy gondolom egy próbát megérne ez az egész,de tényleg nagyon sok szép lány van...Igazából,hogy pontosítsak promóciók és rendezvények érdekelnének jobban!

De manapság sehol nem könnyű munkát találni...

2012. aug. 11. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!