Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ismeri valaki a "The Diary...

Ismeri valaki a "The Diary Scout" ügynökséget? És szerintetek anya miért nem akarja, hogy válaszoljak?

Figyelt kérdés
Írtak nekem, hogy megtaláltak facebookon, és tetszettek a képeim, megkérdezték nincs-e kedvem modellkedni, de anyukám szerint időpazarlás lenne, meg még sosem hallott róla, egyszóval nem nagyon akar beleegyezni. Szerintetek hogy tudnám rávenni, hogy legalább egy interjúra elmehessek?
2016. aug. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
kamu ügynökség,a pénzed kell nekik, modell nem lesz belőled.
2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

nem kamu :)

Baráti Vince a tulajdonosa. (A neve ismerősen csenghet,hiszen Palvin Barbarát is ő fedezte fel.)

Valamint a Diarynak van Instagram oldala is,amit realbarbarapalvin is követ. (Igen,ez az a profil,amit Barbi kezel és 3,7 millió követője van az oldalának.)

2016. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Baráti Vince még mindig az Icon tulaja,de mindegy. De nézzetek meg egy táblázatot arról,hogy ettől az "ügynökségtől" hány lány hány showt csinált az elmúlt két évben..
2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Utolso, Barati Vince mar eleg regen kulonvalt az icon csapatatol es megalapitotta a the diary-t. De hogy ez a the diary scout es a the diary ugyanaz-e annak nezz utana.
2016. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint a 2. vagyok,akit lepontoztak,pedig igaz,amit írtam.

A Diary scout profiljuk azért van,mert ott keresik az új arcokat. a the Diary management pedig amolyan likeolós oldal,ahova feltöltik a modellek sikereit. Láttam már ott Chanel showt,YSL showt stb

2016. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!