Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modell szeretnék lenni. Mi...

Modell szeretnék lenni. Mi kell ahhoz hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 169 cm körül és 55 kg . Vannak hiányosságaim de nem tartom magam csúnyának Barna szemű vagyok, természetes göndör hajam barna színű ami mellesleg sosem volt festve. Nincs tetoválásom és nem szoktam magam gyakran festeni. De ügynökségekhez nincs elég bátorságom elmenni. Menyi esélye van hogyan utcán felfedeznek ha Győri vagyok ? Mindig is az volt az álmom hogy modell legyek de mivel eléggé vissza húzódó vagyok nem tartottam magam elég jónak . Milyenek az esélyeim . A válaszokat előre is köszönöm.

2016. szept. 15. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

169 cm-rel alacsony vagy modellnek.

De írj egy modellügynökségnek, ha nem mersz elmenni, és kérdezd meg tőlük. Megadod a paramétereidet, küldesz magadról pár képet, aztán ha látnak benned lehetőséget, úgyis szólni fognak.

Vannak modellek akik bár nem érik el a megkövetelt magasságot (ami azt hiszem 173 vagy 174 cm), annyira különleges arcuk van hogy így is befutottak. Van pl. 165 cm magas modell is, szóval nincs kizárva, hogy van esélyed. De ahhoz nagyon különleges adottságokkal kell rendelkezni (személyiség terén is), hogy valakit a kívánt magasság alatt felfedezzenek ebben a szakmában.

2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Személység terén mire gondolsz ? mondjuk különlegesnek számítok ha tudok egy keveset koreaiul most épp a nyelvet tanulom.
2016. szept. 15. 11:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Melyik ügynökséget ajánlanád ?
2016. szept. 15. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, mert nem vagyok otthon a témában. A magam 158 centijével nem mélyedtem el annyira a szakmában, csak azokat tudom, amiket cikkekben, vagy akár itt gyk-n olvasgattam róla.

Szóval sajnos komolyabb segítséggel nem szolgálhatok.

Viszont ha keresőbe beírod, hogy modellügynökség, lesz miből válogatnod. Nézegesd a honlapjukat, olvass róluk, és válaszd ki a számodra legszimpatikusabbat. Keresd meg őket facen vagy instán, és írj nekik. Sok sikert! :)

2016. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 15. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:
173cm magasság alatt nem fognak szóba állni veled.
2016. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha visszahúzódó vagy, ne akarj modell lenni. Egyébként is alacsony vagy hozzá, a nyelvtudás pedig nem az a különlegesség, ami itt kell, külső jellegzetesség szükséges, hisz azt látják majd.

Modellnek 172+centisnek kell lenni, illetve 90-60-90 v. 85-60-85 méretek kellenek, erre gyártják a ruhákat.

2016. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy magassabbra nőjj,olyan sportokat kell aktívan gyakorolnod,ami temérdek oxigénszükségletű.(Vízilabda,hosszútávú úszás,futás)
2016. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy hozzá, és ahhoz képest a súlyod is több mint nekik kéne. Úgyhogy esélytelen.
2016. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam végig de 169 cm nem elég
2016. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!