Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon régóta szeretnék...

Nagyon régóta szeretnék modelliskolába járni, de ez a szüleimt függ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon nagy almom mar kiskorom ota, hogy reszt vegyek fotozasokon,de eddig nem nagyon volt lehetoseg, mert vagy en gondoltam meg magam,vagy valami. Most viszont behivtak valami fotozasra, azzal az ervvel, hogy alkalmasnak talalnak szereplesre.megtalaltak egy kozossegi oldalon. Felhivtak telefonon, es kozolte egy no, hogy Lehetosegem lenne modelliskolaba jarni, ahol 1-tol 5 ig tartanak orakat,es igy heti egyszer kellene bejarnom, es a fizetesem is eleg jo lenne. Nagyon regota ez az almom, es most itt a lehetoseg, viszont nem olcso mulatsag (legalabbis nekunk) mert negyedevente 40000 kellene fizetnunk, osszesen 70 oraert. Komolyan nagyon szeretnem megragadni ezt a lehetoseget,mert mar eleg sokat szalasztottam el,viszont hat az anyagi resze hatrany. Nem tudom mit csinaljak.dolgozni meg nem mehetek, mivel csak 13 eves vagyok.

2016. szept. 5. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehetőség, hanem átverés. Mint mindegyik másik is, ahol neked kell előre fizetned. Melyik iskola ez?
2016. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Leirnad a no nevet? Privátban is jo, de nekem is volt egy hasonlo sztorim :D lehet, egy iskoláról beszelunk :D
2016. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Minden modell iskola/ ugynokseg atveres, ahol egy fillert is fizetned kell.
2016. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem elore kell fizetnunk, hanem eloszor behivnak,keszitenek kepeket meg portfoliot. Es majd csak aztan lebeszelendo a fizetes
2016. szept. 5. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
tényleg nem az eszeddel kéne pénzt keresned, szóval javaslom miután nem leszel tanköteles menj el gyári munkára... amúgy lehet nem is vagy modellnek való és ezt a szüleid is látják, csak te képzeled azt, hogy belőled modell lehet... ez van
2016. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol tőled 1 Forintot is kérnek bármire, az mind átverés.


Elmondom, mi történt: a neten vadásszák össze azokat a butuska, modellkedni akaró lányokat, akiket majd jól lehúznak anyagilag.


Ha alkalmasnak érzed magad, akkor menj a nagy és közismert ügynökségekhez, akik nem vágnak át. A többi szélhámost meg nagy ívben kerüld.

2016. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Modellkent mondom, nem letezik olyan hogy modelliskola. Ugynokseg ilyenert nem ker penzt, nem tanit. Ezek az emberek csak lehuzzak a marhakat. Ha modell akarsz lenni, akkor kuldd el a kepeidet szinvonalas ugynoksegeknek es ha valaszolnak akkor tenyleg van benned fantazia. Es fizetni egy forintot nem kell majd erte.
2016. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A modellkedésért NEM NEKED kell fizetni, hanem nekik. Ahol csak 1 ft-ot is kérnek, az az ügynökség kamu.

Ha vagy min. 173 cm, megvan a 90-60-90(mell-derék-csípő) méreted, akkor jelentkezz egy igazi, komoly ügynökséghez. Itthon a legjobbak: VM(náluk van 2 ismerősöm is, szinte a legjobbak, ask.fm oldalukon találhatsz egy csomó infót- ask.fm/EMLhungary), Attractive, Visage, Icon, Diary.

2016. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5os válaszoló. Egyaltalan nem errol van szo. Ha nem lennek modellnek valo,a szuleim megmondanak. Es nem is kimondottam modell, hanem egy fotózásra akarok menni. Honnan veszed azt hogy gyári munkára kellene mennem?😄Azert mert ilyen ügyben nem vagyok otthon,szerintem nem jelenti azt,hogy hulye vagyok mindenhez, egyrészt a 4,6-os átlagommal (idén felvételizunk), na mindegy.
2016. szept. 7. 18:43
 10/11 A kérdező kommentje:
De Koszonom amugy mindenki válaszát😅
2016. szept. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!