Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha Palvin Barbi ilyen lett,...

Ha Palvin Barbi ilyen lett, akkor velük mi lesz?

Figyelt kérdés

Na szvl. Palvin Barbi szerintem egyáltalán nem volt szép fiatal korában (mármint 13 éves kora körül), mégis egy gyönyörű nő lett belőle.

13 évesen: [link]

Most: [link]

[link]

[link]

[link]


Szvl ha ő ilyen szép lett, akkor mi van azokkal a kislányokkal akik már most, kicsiként (10, 11, 12 éves koruk körül) gyönyörűek? pl. Kristina Pimenova, Jade Weber, Laneya Grace.

Kristina: [link]

[link]

[link]


Laneya: [link]

[link]

[link]


Jade: [link]

[link]

[link]


Ők még gyönyörűbbek lesznek? Vagy átlagosak lesznek? Vagy megcsúnyulnak/ elvesztik a szépségük/bájuk/babaarcuk?



2016. szept. 25. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyúlik egy kicsit az arcuk, és szépek lesznek, de már nem annyira :/
2016. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. szept. 25. 19:15
 3/25 anonim ***** válasza:

Ugyanugy neznek ki:D

De nem lehet tudni, genetika:D

2016. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre eddig, hogy akik gyerekként nagyon szépek, azok nagyobb korukra átlagosak lesznek.
2016. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És akkor kik lesznek nagy korukra kiemelkedően szépek?

Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a kéz!:)

2016. szept. 25. 22:16
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Palvin Barbi amit mutattál képen gyerekkorában is látszanak a szép vonásai,nagyon szép az arca már ott is.Szerintem csúnyább lett mostanában inkább.Nem csúnya csak már nem annyira szép. A többi képen lévő gyerekek szerintem nem szépek sőt a második inkább az átlag alattira emlékeztet.Szépek lesznek ők is de azért Barbinak van valami különleges az arcában ,természetes szépség.Nála nem lesznek szebbek.:)
2016. szept. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Palvin Barbi gyönyörű szerintem, van valami különleges az arcában és ezeket a vonásokat már felfedezték pici korában. Nyilván egy modellügynökség tudna mit kell nézni kiskorban :)
2016. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!! Majd kíváncsi vagyok milyenek lesznek. De szerintem ugyanilyen szépek maradnak:D Ha valaki ilyen szép, az nem csúnyulhat meg... Átlag alatti?? Haha jó vicc.

ezek az ÁTLAGOSAK: [link]

[link]

akkor ő:

[link]

h lehetne már átlag alatti (!!!) ??

2016. szept. 26. 20:33
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan ilyenek maradnak nőiesebb, érettebb formában természetesen.

Amúgy szerintem Jade egyáltalán nem szép.

2016. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ill. az első képen, amit linkeltél nem volt szép, de most néztem meg a 2.at és 3.at is, azokon gyönyörű.:)

Előző voltam!

2016. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!