Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 eves vagyok es modell...

14 eves vagyok es modell akarok lenni de hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
az hatrany hogy barna szemem van?
2016. okt. 8. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen tudod, barna szemu modellek nem leteznek. azta k*rv* eget.
2016. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mutass magadról képet
2016. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jók a méreteid, (min. 172 cm, és közel vagy a 90cm csípő,60cm derék,90cm mell arányhoz), akkor keress fel egy jó modellügynökséget. Ha elmész hozzájuk, és karakteresnek találják az arcodat, meg úgy az igényeiknek megfelelőnek, akkor felvesznek. A szemed színe semennyire sem érdekli őket, az összhatás a lényeg. Ajánlom, a Vm-t, Icon-t, Attractive-t. Akik akármiért is pénzt kérnek tőled, CSALÓK!

Remélem azért tudod, mivel jár ez a munka: egy bábu leszel számukra, akit akármibe felöltöztetnek, akármilyen külsőt csinálhatnak neki, és akárkinek megmutathatják aztán a képeit.


[link]


[link]


A méreteidre nagyon kell majd vigyáznod, mivel növésben vagy, természetes módon biztosan nőiesedni fogsz, de ennek ellent kell mondanod. És úgy 10 év múlva kiöregedsz a szakmából, egyetem nélkül, szakképzettség nélkül kell munkát találnod.

Ha esetleg nem jók a méreteid, már le is mondhatsz erről, nem erre születtél.

2016. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mereteim kb passzolnak, szerintem felkeresem valamelyik ugynokseget:) koszonom az utolso valaszt!
2016. okt. 8. 19:24
 5/8 anonim válasza:
Nem szeretnél inkább rendes munkába kezdeni mint egy normâlis ember?
2016. okt. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bajod?
2016. okt. 11. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is normális munka manapság. Lehet régen nem volt épp divat, de mára nagyon elterjedt. Gondoljunk bele, bemegyünk egy plázába, semmi plakát az új kollekcióról? Vagy kinyitunk egy katalógust, csak jobb egy emberen látni a ruhát, mint ha csak magába a rucit fotóznák le. Na mindegy...

Látom már előttem válaszoltak, de hátha tudok még neked segíteni, mivel valamennyire már benne vagyok ebben a modellkedésben én is, leírom, hogy én milyen lépésről indultam el, mit ajánlok és mit nem.

Elsőnek is én elmentem egy fotóshoz, aki elkészített rólam egy fotósorozatot, majd a portfóliómat (ez egy kisebb könyv, amibe a fotózás során készült legjobb képeim vannak benne - amiket én választottam - , a nevemmel, elérhetőségeimmel, méreteimmel). A portfólió szükséges, mert azokat kell vinni ügynökségekhez/iskolákhoz, castingokra stb.!

Mivel messze lakok Bp-től, nem tudtuk megoldani azt, hogy mindig feljárjak 15 évesen, így online ügynökségek után keresgéltem az interneten, majd kerestem modell munkákat 18 éven aluliak számára. Nagy naivan csatlakoztam néhány Fb. modell csoportba, ahol többen voltak olyan emberek, akiknek gőzük sincs a szakmához, teljesen idegenek tőle, és voltak olyanok, (szerencsére ebből kevés), hogy a tanulással kéne foglalkozni, ilyenkor még anyám cs*csét sz*pj*m, stb., tehát primitív emberek, nem ismerik Kristina Pimenovát :D

Viszont többen voltak olyanok, akik fotósnak adták ki magukat, különösen fura volt az egyik csávó, aki írta hogy barátnőt is vihetek, és hogy szállást is adna :D Onnantól kezdve én nem bíztam ezekben, írt 1-2 valódi "olyan" személy, akinek valamelyest köze van a modellkedéshez, de ebből nagyon kevés volt, tehát a Fb-os munkák keresését hagyd. Vagy, ha nagyon Fb.on szeretnél nézelődni, csatlakozz a "FeketeLista" csoportba, ahol általában kiposztolják a "kamu" emberkéket.

Én a modellonline oldalon szoktam nézelődni munka terén, de hatalmas előny, ha budapesti vagy, vagy a közelében laksz, és nem muszáj online érvényesülnöd, hiszen ott vannak a fentebb említett híres ügynökségek.

Egyébként Sütő Enikő modelliskolájának a titkárnőjével beszéltem telefonon keresztül, és nekem nagyon tetszett az az iskola elmondások alapján. Persze kicsit költséges, mert xy hónapig kell befizetni 40.000 Ft-ot havonta, de persze az álmainkért tenni kell. Vagy még tán ha tudom ajánlani az EducationKulcsárt. :)

2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az utolsó választ sokat segitettel!!:))
2016. okt. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!