Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Perfect Models ügynökségről...

A Perfect Models ügynökségről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Van aki hallott, tapasztalt velük kapcsolatban bármit?

2016. okt. 17. 16:07
 1/2 anonim válasza:
Tipical 1 szobás proli berendezésű hely,ahol egy egyetemista kiscsaj egy műanyagszéken ül egy laptop előtt. A nő aki állítólagosan az ügynökség tulajdonosa egy hangyányi modorral sem rendelkezik és úgy kommunikál az oda érkező modellekkel,mintha ő minimum egy isteni személyiség volna majd lefotóz a mobiljával,bár nem értem,ha ez egy olyan szuper ügynökség mért nincs kölstégvetés egy kamerára? Plusz neked kell őket visszahívni egy megadott időpontban,hogy megkaptad-e a munkát amit egyenesen szánalmasnak tartok. Messziről el kell kerülni a helyet.
2019. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Tegnap voltam és egy kis lakásban van berendezve az "irodájuk". A csajszi aki az előtérben volt segítőkész volt és aranyos, viszont a nő aki bent ült lekezelő stílusban beszélt, megkértem, hogy beszéljen az ügynökségről, milyen munkáik szoktak lenni, mondta hogy nézzem meg a honlapon, szeretnék itt dolgozni vagy sem? Nyilván meg tudom nézni, de az állásinterjún se jó kedvükben beszélgetnek az emberek. Nekem szintén azt mondta, hogy hívjam vissza őket egy adott időpont, de ezek után biztos nem.

Aki ki szeretné próbálni a modellkedést ajánlom tfcd alapon, sok ilyen csoport van Facebook-on, sok remek fotóssal, megkötések nélkül.

2021. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!