Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alternatív modellkedésre...

Alternatív modellkedésre alkalmas lehetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 163 cm és 63 kg. Gothnak vallom magam, úgy is nézek ki. Fekete haj, barna szem, világos bőr. Tudom, 18 alatt nem lehet modellkedni, de érdekel, hogy most adjam fel ezt az egészet, vagy még lehet esélyem? Esetleg tudtok olyan helyeket Mo-n, ahol ilyen alternatív modelleket keresnek?

2016. okt. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
18 alatt is lehet, viszont 163 centihez modellként nagyon max 45 kiló körül lehetnél:-(
2016. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig alkatilag átlagos vagyok, vagy inkább picit "curvy".

Na mindegy, koszonom az ertelmes valaszt:) akkor ezt feladom :D

2016. okt. 19. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én 12 centivel vagyok több mint te és így vagyok 48-49 kg körül. És még így is alacsonynak számítok a kifutóra.
2016. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

alternatív modellkedés? lol

arra gondolsz, hogy találsz valami szerencsétlent, aki hajlandó lefotózni és akkor azt mondhatod, hogy 'modell' vagy? azért ehhez is ki kell nézni valahogy.

2016. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem! Nem erre gondoltam, hanem kicsit komolyabbra. De azért köszönöm a kedvességed...:)
2016. okt. 19. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

18 ev alatt nem lehet modellkedni? Miert ne lehetne?

Egyebkent 163 cm-hez valoban „sok“ a modellkedeshez a 63 kg.:(

2016. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!