Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megéri kipróbálnom a modellked...

Megéri kipróbálnom a modellkedést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, kb 178 cm, kb 53 kg. A hajam barna a szemem kék. Érdekel a divat, a smink, és az ehhez hasonló dolgok. Viszont fogszabályzóm van, nemrég rakták fel, szóval még elég hosszú ideig lesz, és a fogaim sajnos elég csúnyán állnak. Ez egy kicsit rontja is az önbizalmam. Félek, hogy ha elmegyek egy ilyen castingra vagy ilyesmire és meglátják a fogszabim, kirúgnak, ennek pedig nem akarom kitenni magam...A másik kérdésem az lenne, hogy hogyan működik ez a modellkedés annak aki kezdő? Mennyi időt kell rászánni? Ugyanis elég erős gimnáziumba járok, és nincs túl sok szabadidőm.

Köszönöm előre is a válaszokat!!:)



2016. okt. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Van valamilyen atlatszo fogszabalyzo,ha jol tudom.

El kell menned ugyebar egy-ket szemelyes talalkozora az ugynokseggel,utana tesztfotozasok,polarodiok keszitese,stb. Kell ra idot szanni,az teny,de normalis ugynokokkel lehet egyeztetni arrol,hogy neked melyik nap lenne jo.

Viszont azt tudnod kell,hogy ha felvesznek egy eros ugynokseghez,akkor magantanulonak kell lenned a kulfoldi utak miatt.

2016. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot, szerintem tudok segíteni :)
2016. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Fogszabi nem gond, viszont a suli az lehet. Vagy modellkedsz és mellette magántanuló vagy, vagy sulizol. Kettő együtt nehezen megy :)
2016. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!