Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó lennék modellnek? Tobbi lent

Jó lennék modellnek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Méreteim:

13 éves vagyok

164cm magas

Csipo: 78cm

Derek: 63cm

Mell: 73cm

Testömeg: 45kg


Hajam: kb. 5-8cm-rel a vallam alattig er, barna színű, a nap kiszívta par helyen, de festve sosem volt


Szem: sötet barna, nem tul nagy, szemoldokom teljesen tetmesztes


Szaj: atlagos. Az also ajkam aljan van kb egy 3mm atmeroju folt ami vilagosabb szinu...


Arc: van egy par pattanasom, egy-ket sebnek a hege (nem pattanasnak)

Egesz jo, aranyos. nem gyonyoru, de nem is csunya.


Bőröm: kreol, szaraz


Labaim: nem valami hosszuak, de nem is rovidek, atlagosak.


Meg nem annyira nőies a testem, ez valamennyire valzozni fog, de sosem lesz 85+ a csipom meg a mellem.

Szüleim: anyukam 183cm, apukam kb 186cm magas, ezert valoszinuleg en is fogok meg noni...eleg sokat.


Kepet nem szeretnek magamrol ide kirakni.


A valaszokat elore is koszonom. ♡



2016. okt. 23. 18:35
 1/8 anonim válasza:
Röviden és tömören: Nem.
2016. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ahogy írtad fogsz még nőni ami elég fontos, mert ha nem gyönyörű arcod van(te írtad) akkor ahhoz hogy tényleg el is érj valamit 174 cm felett kell lenned.

Viszont elég vékony lehetsz, ami nagyon nagyon jó. Az arcod próbáld hidratálni, bőrradír, tonik stb és ne sminkelj ha nem muszáj( nem tudom hogy sminkelsz e már),mert a modelleknek smink nélkül is elég üdének kell lenni az arcuknak, de ha esedékes ezt úgyis le fogják alapozni, a szád miatt se nagyon aggódj, rúzzsal simán el lehet tüntetni. Írtad a bőröd is száraz használj testápolót! Remélem tudtam segíteni:)

2016. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy, nincs benned semmi különleges. Átlagos lány vagy semmi több, szóval nem nem lennél alkalmas modellnek. 13 évesen meg ne a modellkedésről álmodozz, inkább tanulj. Gyerek vagy még ehhez
2016. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha elérted a 172 centimétert jelentkezhetsz éppen. Viszont a derekad elég "széles". Mármint egy modellhez képest. Abból lejjebb kellene faragni. Aztán ők majd megmondják mennyire hátrány a heg és az átlagos lábhosszad. (mert ugye általában a modellek lába hosszú)

Pattanásra meg orvossal irattatnak fel valami krémet vagy gyógyszert.


Szerintem meg lehet próbálni. Elvégre nem veszítesz semmit. Viszont a 172 cm az muszáj, hogy meglegyen, szóval addig felesleges jelentkezni.

2016. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem.
2016. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TXCowboy ***** válasza:
90 60 90 az ideális, attól nagyon messze vagy.
2016. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj privátot, meglátjuk mit tehetek érted :)
2016. okt. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os. Az az általános.

Követek pár magyar modellt és nekik 88-on vagy annál lejjebb kell tartaniuk a csípőjüket.

Na meg ugye a mellük is kisebb általában.

2016. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!