Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetetek orvos felirhat...

Szerintetetek orvos felirhat nekem növekedési hormont, őrületbe kergetem magamat a magasságom miatt, hány százalék esélye van hogy a növekedési hormon nyújt rajtam?

Figyelt kérdés
17 leszek 2 hónap múlva (fiú) 178 cm vagyok és nem birok dűlőre jutni a magasságommal,13 éves korom óta nem nőttem,(nem ment végbe ez a nyúlás ami 14-15 éves korba szokott), mindenki akkoriban azt mondogatta hogy belőlem szép magas srác lesz erre sehol semmi,és most mindenki azzal jön hogy jé,már magasabb vagyok mint te,nagyon zavar,pár hónapot gyúrtam(nem túl nagy súlyokkal) és azt is tudni kell hogy minden évben volt valami sérülésem és ezért jó sokat mankóztam is. tudom hogy ez sokak szerint egy jó magasság,én szerintem pedig nem az,és lelkileg tönkretettem magamat,nem értek ezekhez a növekedési hormonokhoz ,de hátha bevállhat :/

2016. okt. 31. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia, a háziorvos tud beutalót írni, ha kell. Illetve endokrinológiai vizsgálatot végeznek, pontosan a menetét nem tudom, nővérem kisfiának nyáron voltak ilyen vizsgálatai. Ha valami problémát vagy hiányt találnak, akkor írnak fel növekedési hormont.
2016. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

178 egyaltalan nem korosan alacsony. Bar gondolom,modellkedni szeretnel,azert irtad ebbe a kategoriaba a kerdest.

Ha nincsen orvosi problema,egy orvos sem fog neked hormonkezelest felirni,csak azert,mert te magas szeretnel lenni. Ha ez ennyire egyszeru lenne,nem leteznenek alacsony emberek. Ebbe meg nem gondoltal bele?

2016. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj a pszichiátriára.
2016. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A modellkedés am homiknak való.Férfiból nem lesz modell
2016. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pszichikai betegség sem ok rá?
2016. nov. 2. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom papirod nincsen arrol,hogy eletkeptelen vagy 178 centivel.
2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
155 vagy akörül van a határ.Az felett nem adnak
2016. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó, ez nem teljesen van így! Olyan nincs, hogy határ. Ha valóban hormonhiányban küzd, akkor muszáj felírnia a dokinak, az nem lehet kifogás rá, hogy nem alacsony. Ha például valaki rákos beteg, de úgymond "jól bírja", akkor neki se mondhatják azt, hogy nincs szüksége gyógyszerre.
2016. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!