Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Igaz vagy átverés részükről?

Igaz vagy átverés részükről?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy modell "iskolában" ez annyit takar hogy lesz profi portfólióm, megtanítanak helyesen járni, szépen beszélni,sminkelni,helyesen beállni a kamera elé, táncolni,hozzám illő stílus megtalálása stb. de a legfontosabb hogy beajánlanának ügynökségekhez is engem és ez kerülne 2x40.000Ft-ba ha beválogatnak. Megéri vagy csak átverés lenne ez?

2016. nov. 8. 18:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kihagytam, hogy még ha beválogatnak kifutón is megtanítanak menni, és szerepelhetek is majd ott.
2016. nov. 8. 19:04
 2/6 anonim válasza:
Szia. Melyik ügynökséghez jelentkeztél?
2016. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sütő Enikőhöz. :)

[link]

2016. nov. 8. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem átverés. Én is jelentkeztem, hívtak is, apum mostani párja ismeri Enikőt, megnyugodhatsz.
2016. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2016. nov. 8. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Normalis modellugynokseg SOHA,semmilyen korulmenyek kozott nem ker penzt!

Ha alkalmas vagy,akkor ok majd segitenek abban ingyen,hogy mit hogyan kell csinalni. Es egy filleredbe se fog kerulni...

Felteve,ha nem egy 160 centis,onjelolt modell vagy,aki soha nem fog tudni elhelyezkedni a szakmaban. Ezek a modelliskolak amugy pontosan az ilyen lanyok naivitasat hasznaljak ki.

2016. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!