Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miss Universe Hungary 2016:...

Miss Universe Hungary 2016: jövő héten tévéműsor, de sehol semmi infó a lányokról, nincs honlap, nincs facebook, hol lehet megnézni őket?

Figyelt kérdés

Egy-egy cikk van Vajna Tímeáról, meg régebbi facebook-oldalak, de az idei versenyről semmi lényegeset nem találok.

Tavaly ilyenkor már több helyen meg lehetett nézni a lányokat, névvel, életkorral, néhány tulajdonsággal.

Most miért nincs róluk sehol semmi?


2016. nov. 11. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. megtévesztő, hogy 2015-öt lehet látni, de tényleg vannak képek. 1, vagy jóindulattal 2 lányt tudnék szépnek nevezni.

a többinél szintén jóindulat, ha átlagosnak mondom, de vannak kifejezetten csúnyák is.

2016. nov. 11. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem valami színvonalas... Az utcán sétálva láttam már szebb smink nélküli lányokat, jobb testtel s testtartással.

Meg persze az igazán szép és értelmes (nem ribi aki feltűnési visketegségben szenved)lányok úgyse neveznek. Ezért nincs értelme az ilyen versenyeknek. Nincs miből igazán válogatni. :)

Inkább csak nevetnek rajtuk, meg volt egy csaj az előző meló helyemen aki el volt szállva magától most meg nem csak a cég hanem egész város rajta röhög. X'D


23-N

2016. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Bódizs Veronika a legszebb, ő fogja megnyerni. És a Miss Balaton és Miss World Hungary versenyeken is megjósoltam a győzteseket.:)

Vagy még Kozma Klaudia, Vigmann Bernadett, esetleg Kővágó Dóra még...

Első voltam.

2016. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bodizs Veronika sosem volt a Miss Worldben, a Miss International Hungaryban es a Miss Balaton szepsegversenyen indult csak illetve most Az Univers Hungaryn😅
2016. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!