Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelentkeztem modellnek a...

Jelentkeztem modellnek a Future Talent Studióba, ha esetleg valaki volt már ott leírná röviden, hogy működik?

Figyelt kérdés

#model #Future Talent
2013. febr. 8. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem voltam még ott,de mindegyik ugyanúgy működik...elkérnek egy csomó pénzt a portfólióért és ha benne vagy az 1%-ban aki tényleg modellnek való akkor keresnek viszont ha a 99% vagy akkor kidobtál egy rakat pénzt.
2013. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Future Talent nem modellügynökség.A célja, hogy az embereket behívják megbeszélésre, ahol elmondod nekik, mit szeretnél elérni. Ők pedig segítenek megnövelni az önbizalmad, megtalálni, miben vagy tehetséges. Ezért pedig rengeteg pénzt elkérnek. /minimum 200 ezer/

Ha tudod, hogy modell szeretnél lenni, az adottságaid megvannak, akkor jelentkezz egy ügynökséghez. A Future Talent csak eligazít, megadja a kezdő lökést, hogy később legyen bátorságod jelentkezni egy modellügynökséghez.

Konkrétan semmi célja nincsen, csak legombolni az emberekről több százezer forintot a semmiért.

De, persze nem szólhatok bele, mit csinálj. Szóval, ha úgy érzed nem állsz még készen a modell világra, akkor ők segítenek önbizalmat növelni, de ne várj tőlük modellmunkát, castingokat.

2013. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen köszönöm a válaszokat! :)

Sajnos erre számítottam... :S

2013. febr. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!