Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nem tudom elfogadni a...

Miért nem tudom elfogadni a magasságom? 17 éves leszek 1 hónap múlva és 179 cm vagyok. Gondolkoztam rajta hogy valamiféle növekedési hormont szedjek, de gondolom ez hülye ötlet. Többi leirásban.

Figyelt kérdés
Kiskoromtól rengeteget sportoltam,12 éves koromban kb 2 fejjel voltam magasabb a csapattársaimnál,13 éves korom őta pedig kb semmit sem nőltem,mig a barátaim ismerőseim mind nőnek.8 hónapot kondiztam(átlagos súlyokkal)16 éves szülinapomtól és nagyon megbántam. Jó jegyeim vannak,páratlan baráti társaságom van és gyönyörű barátnőm(lassan 1 éve),aki 175 cm,tudom hogy szeretne hordani magassarkút de mégse hord,tudom hogy sokan le hordotok majd amiért ilyenen problémázom,de 4 hónapja folyamatos stresszben vagyok ez miatt,kb ne telne el úgy 15 perc hogy hozzámértem volna magam valamihez,gondolkoztam azon hogy pszichológussal beszéljek,de félek ő is hülyének nézne.Pedig nagyszerű életem van,tényleg,A legszomorúbb,hogy 1000 ennél nagyobb probléma létezik,én viszont nem tudom ezen túltenni magam,nemtudom létezik e olyan szó de szerintem ez valami berögződés lehet,nem tudom magam túltenni rajta.Őszintén remélem hogy legalább egy valaki lesz aki megért,és tud valami biztatóval szolgálni,mert ebbe lassan már beleőrülök :/

2016. dec. 19. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj pszichológussal, mert a 179 cm teljesen jó magasság, nem azzal van a baj, hanem a gondolkodásoddal. A barátnőd is nyugodtan felvehet egy szolidabb magassarkút, kit érdekel, ha 2 cm-vel magasabbnak látszik, mint te. Normál esetben nem foglalkozik ezzel senki.
2016. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tévhit hogy a súlyzós edzés megállítja a növekedést.


A korodbelieknek csak harmada magasabb nálad. Az átlagnál már így magasabb vagy.

2016. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 185 vagyok, én is szívesen nőttem volna még 10 centit, de ilyen az élet. tényleg semmi baj nincs a 179-cel, ne gondolkodj ezen
2016. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BulmaSwan ***** válasza:
Párom is 178-179 cm. Semmi baja nincs a magasságával. Barátnőd is elfogad olyannak amilyen vagy. Felesleges idegeskedned ilyen dolgokon. Amúgy meg simán nőhetsz még 1-2 cm-t. Így vagy az aki. Nekem például a két lábfejem nem egyforma hosszú és utálok cipőt venni, mert vagy 10-et felkell próbálnom, mire egy jó lesz. Jönnek majd még az életben ennél sokkal nagyobb dolgok, amin stresszelhetsz.
2016. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,valószinű pszichológushoz fogok akkor fordulni,mert nem normális hogy nem telne el 10 perc hogy ne gondolnék erre,nagyon durván rá vagyok parázva.Vicces mert sok olyat olvastam hogy pár ember szivesen eladna 5-10 cmt, hát én +6-7 cmért odaadnám az összes vagyonomat.
2016. dec. 19. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én párom 174 centi, és 33 eves, így már nem igen fog nőni.... én mindemellé 178 centi vagyok, nőként. Párom nem zavarja, hogy alacsonyqab nálam, engem sem, hogy magasabb vagyok, és a magassarkút is felveszem. Amugy ez így szokott lenni. Barátnőm általános iskola alsó osztályában még ő volt a legmagasabb, míg én asszem a 3. legalacsonyabb....aztán ő most csupán 156 centi, én meg 178, pedig egy fejjel magasabb volt nálam.

Nyugodtan beszélhetsz pszichológussal erről, ha szeretnél, nem fog hülyének nézni. Csak te tudod elfogadni saját magad, ezt más nem fogja megoldani helyetted. Egyaltalán nem vagy alacsony, barátnőd tartozik inkább a magas csajok közé, de nem magas hozzád sem. Nem kell kétségbe esned, ha egy milit sem nőlsz sem leszel alacsonynak titulálva. De ezt persze most még úgysem hiszed el nekem :) idővel meg fogsz békélni magaddal, hisz más kiút nincs, ez olyan dolog, amin nem fogsz tudni valtoztatni.

2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jól látod a helyzetet, ezernyi fontosabb probléma van a világon, de te ennél leragadtál egy kicsit. Tökéletes életed van, próbálsz minden apró részletében a tökélyre törekedni, más ember, ha 1000-red annyi jó történt volna, mint veled már boldog lenne. El kell fogadnod, hogy a magasság egy genetikán múló dolog, már születésedkor beléd van kódolvba, hogy mekkora az a max. magasság, amit elérhetsz. Ezt egészséges életmóddal, sporttal, megfelelő alvásmennyiséggel elérheted. A fiúk kb 23 éves korukig nőnek, néha ez elhúzódik akár 25-28 éves korig is. Simán lehetsz 180 feletti, de egy dolgot ne feledj, soha ne a hiúsűg vezéreljen és becsüld meg az értékeidet.
2016. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én sem fogok már semmit sem nőni és 162cm vagyok igaz lány de én is legalább 170 akartam lenni de teljesen jó a 180cm mert azt az 1cm már senki sem veszi észre.
2016. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok ezzel lányként. Teljesen bele vagyok betegedve kb a 168 centis mélységembe.
2016. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De mi a baj? Miben akadályoz a magasságod? Nem lehetsz modell?
2016. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!