Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.175cm sportolo vagyok szóval az alkatom szerintem megvan hozzá . Moddellek kozul a peldakepem Palvin Barbi .Hogy fogjak hozzá?
2017. jan. 22. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak alak kell hozzá, hanem karakteres arc, és mély kisugárzás. Akiben nincs meg az a komoly-szomorkás kisugárzás és karakteres arc, szinte lehetetlen, hogy modell legyen. Ha bekerülsz, onnantól pedig nagy kitartás család és kapcsolat nélkül 5-6 évig.
2017. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportoló alkat pont nem jó, azzal max a metróban a reklámplakáton pózolhatsz egy doboz bcaa-val. Kifutó modellnek soványnak kell lennie. Extrém soványnak.
2017. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiús, vékony alkat, hosszú láb, különleges arc, angoltudás, magabiztosság, nyitott, jó személyiség(nem nyafogsz, tűröd, bármit is csinálnak veled), szeretsz utazni, s nem zavar ha egyik nap Európában, másik nap Amerikában vagy, Jó mozgás, színésztudás, gyönyörű és természetes szemöldök, haj, bőrszín, magánélet nélkülözése, érettség kell ehhez. Gondolom, mind megvan, s utánanéztél ezeknek.
2017. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!