Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi kell ahhoz, hogy fotómodell...

Mi kell ahhoz, hogy fotómodell legyek?

Figyelt kérdés
Ahhoz is meg kell lennem 170cm? Én ugy tudom hogy csak a kifutomodelleknek kell.. tudtok ilyen ugynokseget? Sajnalom ha valami ertelmetlen ez,azert van mert kezdo vagyok enagyon erdekel ez a szakma.

2016. júl. 31. 10:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Es*
2016. júl. 31. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
te nem kezdő vagy hanem hülye!
2016. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Kulon fotomodell ugynokseg NINCS! Hanyszor irjam meg le ide?

Igazan megnezhetned a dolgokat magadtol is a neten,itt is kismillio kerdesnel kifejtettem mar ezt a temat.

2016. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza van az előző válaszolónak, ha érdekel ez a szakma, nézz utána, elég sokszor feltették már ezt a kérdést, és elég sokszor megválaszolták már újra meg újra. Anyway, ha nem vagy elég magas, nem lehetsz modell, mert nincs külön fotó-, ès kifutómodell. Ha eléred a 173cm-es magasságot, akkor érdemes próbálkoznod, de ez is a legalsó határ, a tökéletes az, ha 177-178cm magas vagy, de ha 183cm vagy, már akkor sem modellkedhetsz. BTW nem csak a magasságodnak kell megfelelnie hanem a mell-derék-csípő méreteidnek is (az arány: 90-60-90), emellett az arcodnak is különlegesnek kell lennie, szimmetrikusnak, alakíthatónak. A lábméret sem mindegy, a max a 41. A személyiség és a talpraesettség sem elhanyagolható. Gondolj csak bele, egy idegen országban elboldogulnál egymagad a napi teendőkkel(mosás, főzés, vásárlás), és ki tudnád hozni magadból a maximumot a castingokon? Az angoltudás iszonyú fontos, e nélkül nem engednek ki külföldre (legalábbis egy normális ügynökség esetében pl.: VM, ICON, Diary, Visage, Attractive). Ha ezek után úgy gondolod, hogy képes lennél (és alkalmas) a szakma űzésére, akkor sok sikert! És ahogy Effie Trinket mondaná: "Sose hagyjon el benneteket a remény!" :DDD
2016. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!