Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kezdő modellként mennyit...

Ariel85 kérdése:

Kezdő modellként mennyit tudok elkérni a fotózásokért a glamour-tól az akt-ig?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyit akarsz. Legfeljebb nem fizetik ki.
2017. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még portfóliód sincs, akkor semennyit.
2017. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahoz hogy pénzt kérhess valamit fel kell mutatni.

Az első pár sorozatért örülj ha nem kell fizetned.

Keress egy tehetséges, korrekt hobby fotóst, aki TFCD alapon negcsinálja Neked!

2017. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fizetnek már elsőre is. Nem tudom kikhez lehettek szokva, akik ingyen mutogatják magukat senki fotósoknak, de ameddig komoly referenciát nem tud valaki felmutatni addig fizetni fog!!! Akkor szerintem én jól jártam 1 óra fotózásért 40 ezerért. Innentől legalább tudom, hogy ez a minimum óradíj!
2017. febr. 19. 14:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azért tettem fel a kérdést, hogy én írjak rá fotósokra, hogy nem-e akarnak fotózni engem ennyiért meg annyiért, hanem mert rengeteg megkeresést kapok és nem tudtam milyen összeget mondjak rá. Ha nem tudnék felmutatni semmit, szerintem nem jönnének a felkérések sem. Azért aki rám ír, hogy fotózni szeretne csak nem mondom, hogy persze, gyere ingyen...
2017. febr. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!