Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 évesen,154-155cm-rel...

13 évesen,154-155cm-rel lehetek modell? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok, 154-155cm. Tudom, hogy a modellek általában magasabbak, én meg egyáltalán nem vagyok az, viszont kicsi korom óta modellkedéssel szeretnék foglalkozni.

Serdülök, tehát egy-két pattanás/mitesszer van az arcomon.

A testem szerintem arányks, sokan mondják, hogy "modellalkat"vagyok.

Szerintetek lehet így modell?

Icon Model Management-nek írtam már, ők megkérdezték hogy hány éves vagyok és hány cm.

Eléggé izgulok.

Segítsetek!!!



2017. febr. 6. 22:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, telefonról nem tudok minden részletre figyelni, úgyhogy az ilyen válaszokat köszönöm nem kérem!!!
2017. febr. 6. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Kifutó modell biztos,hogy nem. Fotómodell talán,de ahhoz nagyon karakteres,érdekes arcodnak kell lennie. Én 13 évesen már 172 centi voltam,most 184 vagyok,de eszem ágában sem lenne modellkedéssel foglalkozni,mert.. "nem minden arany,ami fénylik" Nehogy azt hidd,hogy a modellek élete fenékig tejföl. Általában a legtöbb butácska,és nem kizárt,hogy szexuális szolgáltatásokat nyújtnak a mentoraiknak,stbstb. Tehát erre ne alapozz. Legyen valami olyan ötleted,amit nem csak fiatalkorodban tudsz csinálni..Persze, szép most a Palvin Barbi,Mihalik Enikő, Axente Vanessza, de megöregednek,és 40 évesen már semelyik ügynökségnek nem fognak kelleni,maximum az F&F hívja őket nagymama fürdőruha fotózásra. A modellek szinte ugyanúgy a testükből élnek,mint az örömlányok,csak "szebb" szavakat használnak rájuk..Meg ők luxus..hagyjuk :)
2017. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nőni nőhetsz, ha érdekes arcod van akkor bármi lehet még.

Ezt te tudod látatlanban határozottabbat nem tudok mondani. :)

Aztán sok sikert !

2017. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, de modellnek egyenesen kertitörpe vagy. A kifutót kb el is felejtheted. Esetleg fotómodell lehetsz ha megvannak hozzá a külső adottságaid. Oda pedig nem feltétlenül keresnek elől deszka hátul-léc lányokat, már ha a modell alkat alatt a kifutón mászkáló nőket érted.
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló

A modellkedést "másodlagos" állásnak gondoltam, sőt inkább hobbi szinten. Köszönöm a válaszod!

2-es válaszoló

Nagyon szépen köszönöm! :)

3-as válaszoló

Nem esett túl jól a 'kertitörpe' jelző, amit rám aggattál. 13 évesen nem kifutó, hanem fotó vagy reklámmodellkedésre gondoltam. Az elől deszka hátul léc szerintem NEM a modellalkat. A modellaklat az az, amikor megvannak a megfelelő domborulatok, és szép teste van valakinek.

Azért neked is köszi!

2017. febr. 7. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hobbi szinten híressé nem válhatsz,vagy elismert modellé.Sajnos a modell alkat az amikor sehol semmi domborulat(deszka,ahogy írtad).Pont ezért vannak megszabva,a méreteid kb:90-60-90.Azért sok sikert!
2017. febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem a kifutómodell alkatú lányra gondoltam!

Nekem megvannak a megfelelő domborulataim :)

De köszönöm neked is!

2017. febr. 8. 19:29
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én is 13 éves vagyok, 150-155 centi és nagyon szeretnék modellkedni, szerintem ha elég jónak érzed magad hozzá akkor mindenképpen próbálkozz meg vele, végülis semmit sem veszthetsz :)
2017. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen "magassággal" kizárt.
2017. febr. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!