Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek-e férfi modell és ha...

Lehetek-e férfi modell és ha igen mit kellene tennem hozzá?

Figyelt kérdés

Külsőségeimet illetően 185cm magas vagyok, 60kg egy deka zsír nincs rajtam és elég szálkás testalkatom van.

Ez nem hiszem hogy olyan fontos de fekete hajam van zöld szemem, arcom leginkább erre az arctípusra hasonlít... [link]



2017. febr. 3. 15:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
34%
De miért akarnál férfi modell lenni? A modell gyakorlatilag csak annyit csinál, hogy visszaveri a fényt... Nem lenne jobb valami olyan dologba fogni amiben valamilyen teljesítményt fel lehet mutatni?
2017. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezz egy jó ügynökséghez castingra, ők megmondják, hogy jó vagy e, mit kell még csinálnod. De óvatosan a kamucégekkel!

(Icon, vm, visage, úgy tudom, ezek a megbízhatóak, s jók is)

Sok sikert:)

15/M

2017. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
58%
15/M?
2017. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40%
Szépfiú, ha még ide sem mered kirakni a pofidat, miért akarsz modellkedni? Ennél sokkal durvább dolgok fognak történni veled, és a popsiddal.
2017. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

kivétel a 4.

pont az ilyen betegek miatt nem teszem fel a képem :)

2017. febr. 3. 17:53
 6/13 anonim válasza:
0%
Ennél sokkal durvábbak is történnek majd veled, persze csak ha meg akarod kapni a munkát. Szoptál már cicafiú?
2017. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Jelentkezz a Vmhez,ok viszonleg nagyon hamar fognak valaszolni.Ha tetszel nekik,mehetsz is hamarosan meghallgatasra :) Irjal nekik minel elobb,sok sikert kivanok,minenkepp probald meg.

21 L

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. febr. 3. 20:41
 9/13 A kérdező kommentje:

egyébként szó sincs arról hogy cica fiú vagyok... most arról hogy vékony és izmos alkat vagyok nem nagyon tehetek... egyébként nem tudom hogy csak trollkodtok vagy tényleg van mögötte tartalom de tényleg ilyen dolgokat kell csinálni egy modellnek hogy munkát kapjon???- mert akkor kur*

ára nem akarok modell leni

2017. febr. 3. 22:15
 10/13 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok meleg
2017. febr. 3. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!