Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 12 éves vagyok és nagyon...

12 éves vagyok és nagyon sokan mondják hogy kezdjek el modellkedni.166-167 centi korul vagyok. Nagyon vékony táncos alkatú vagyok.39 kiló vagyok. Komolyan venném a dolgot. Tudom mikkel jár a dolog. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
mielőtt olyan válaszokat kapnék hogy 12 évesen ez csak valami gyerek hülyeség...sokkal érettebb vagyok mint a mai legtöbb 12 éves lány,és sokkal idősebbnek is találnak.

2017. febr. 23. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A legközelebbi modellügynökséget felkeresed (anyukáddal).Ha elkezdenek áradozni, hogy te vagy az akire mindig is vártak de azért fizessetek regisztrációs díjat meg tanfolyamot.....Akkor köszönitek szépen és eljöttök.

Ha kellesz egy ügynökségnek akkor szponzorálja ezeket mert majd a munkáidból akar pénzt keresni.A legtöbben kifizetik a sok pénzt,regisztrációs díj, portfólió,cserébe bekerülnek az ügynökség adatbázisába de lehet, hogy soha nem kapnak munkát.

Ha egyiktől se kapsz normális ajánlatott akkor nem vagy alkalmas modellnek.

Ha szerződést kötnek veled azt jól át kell gondolni mert jó pár évig fognak veled rendelkezni.

Jócskán lesznek kötelességeid mert a munkára meg kell jelenni,sokszor saját költségen ami lehet, hogy az ország másik felén van.A tanulmányaid kárára ne menjen.Tehát a szerződést érdemes alaposan átolvasni, átgondolni.

Én várnék még néhány évet.Nem maradsz le semmiről.Egyrészt a magasságod most még inkább kevés viszont 183 már sok, a tested is sokat fog még változni.

2017. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy egyes mondja, nem szabad befizetni semmit ha tényleg érdekled őket fizetni fogják a portfóliódat. Szerintem kezdj ilyen kisebb fotózásokkal barátok segítségével hogy kiderüljön hogy szereted e egyáltalán ha fényképeznek meg hogy fotogén vagy.


39 kiló??????????? Ugyanennyi centivel közel vagyok a 60kilóhoz és vékonynak mondanak.


19/l

2017. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Híznod kéne olyan 15 kg-t, hogy néz már ki a kifutón egy csontváz.
2017. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
"sokkal érettebb vagyok mint a mai legtöbb 12 éves lány,és sokkal idősebbnek is találnak." aha persze minden 2. lány ezt gondolja magáról ennyi idősen.
2017. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
am meg sovány vagy egyél rendesen és felejtsd el a hülyeséged..
2017. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Először hízzál egy kicsit, ha elérted a 46 kg-t, akkor pedig tedd azt, amit az első leírt.
2017. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit off, de azért itt beleszólnék, hogy nem ugyanaz egy 12 és egy 19 éves lány szerkezete, a kérdező jóformán kisgyerek, még nem kezdett kamaszodni, nem kell kétségbeesni a súlya miatt. Valószínűleg a szülei gondoskodnak róla és nem éhezik.
2017. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Írtam rád priviben!

Letiltottál, hogy nem írsz?

2017. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

39 kiló?!

9-10 évesen voltam ennyi.

Max. modellalkatú vagy, de inkább a nagyobb mellű, husisabb ennyi idős lányokat szokták érettnek nevezni.

Ijesztően sovány lehetsz.

Még biztos fogsz nőni, addigra kialakul a végleges magasságod és testalkatod.

2017. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Csak a buta nők modellkednek. bocsi.
2017. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!