Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 170cm magas modell nőnek hány...

170cm magas modell nőnek hány centinek kell lennie?

Figyelt kérdés

Hogy táplálkoznak? Mit,mennyit,mikor esztek? Hány kalóriát? Ha modell vagy leírod az étrended? Koplalnak?

(nem leszek modell,csak nagyon érdekelnek ezek a dolgok) kíváncsian várod a válaszokat



2016. szept. 20. 11:18
 1/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy koplalnának, vagy ilyesmi, egyszerűen megvan a maguk étrende és edzenek.
2016. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen irányban hány centinek kéne lennie???
2016. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
170 centinek, nem?
2016. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fehérnemű modellkedés(170cm)
2016. szept. 20. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fehernemu modell!

Egy szulermodell megy kifutora es cimlapra!

A topmodell cimlapra!

Olvastam mar mukorom modell meg ilyen fasz.agok!! NINCS ILYEN! Jo lenne ha felfognatok!

Es minden modellnek (szuper-top-sima modell) megkell lenni a 173cm(!!) de elonyosebb a 175cm!

2016. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hány kiló kell,hogy legyen? Elirtam a kerdest, most latom
2016. szept. 22. 13:57
 7/10 BulmaSwan ***** válasza:
Nem a kiló számít, hanem a mell-derék-csípő méret, de, hogy mi az elvárás azt nem tudom.
2016. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sok modell igen keceset eszik vagy akar jo lehet az emsztesuk is es es igen magasak nem reg neztem egy olyan tv musort amiben errol volt szo es hott bezsltek valami fele almadietarol is csak almat ettek scsak almat kulonfele allagu almat aztan a rosszabbik hogy beszeltek arrol is hogy olyan modellek szolaltak meg akik mar nem modellek es mondtak hogy sokan hanytattak magugat vagy hashajtot szettek hogy vekonyak maradjanak de egyebkent eleg ha sokat edzel vagy megfelelo dietat folytatsz :)
2016. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is modellkedem, 181 cm vagyok és 48 kg, mell: 81 cm, derék: 58 cm, csipő: 87 cm. 14 éves vagyok és teljesen normálisan táplálkozom, különösebben nem is eddzek. Annyira "szeretem" az előítéleteket a modellkedéssel szemben. Igen, figyelnünk kell az alakunkra, de attól még nem éheztetjük magunkat, nem, nem kell szopnunk egy munkáért és nem vagyunk üresfejűek.
2016. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolónak annyit hogy aranyos hogy ilyen naiv vagy:) lehet h 14 évesen meg hiszel ilyenekben de az életben sajnos igen is nem véletlen alakulnak ki ilyen sztereotípiák az emberekben és igen hánytatják magukat koplalnak és k*r*a sokan úgy jutnak valahova hogy mást szexuálisan kielégítenek bar ez más szakmában is elfordulhat. Majd meglátod ha ebben maradsz ja am nyilván nem mindegyik agyilag vissza maradott de sajnos a többség igen
2017. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!