Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egyszer be hívtak castingra...

Angel002 kérdése:

Egyszer be hívtak castingra az Icon Modell Ügynökségtől, ahol azt mondták, hogy nagyon tetszem nekik, de mivel nem vagyok elég magas, ezért a követési fázisba tettek. Nagyon szeretnék modell lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
az ügynökség még azt mondta, hogy szeretnének felvenni az ügynökségükhöz, és majd ha elértem a 175 centiétert akkor mindenképpen szóljak. amikor úgymond felfigyeltek rám, akkor voltam 13 éves és 163 centi,és most vagyok 14 éves és 165 cent. szerintem már nem érem el a kívánt magasságot, de nagyon szeretnék valamilyen modell lenni.

2017. márc. 4. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem éred el. A szüleid, nagyszüleid milyen magasak? Mikor jött meg először? Volt már olyan, hogy hirtelen nyúltál? Ilyen magassággal nem nagyon vesznek föl céghez, szóval keress a városodban kisebb munkákat, ha az megteszi:)
2017. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, lehetsz az úgynevezett "Glamour" modell aki NEM kifutómodell tehát nem feltétlenül magas.Persze a szerencsésebb lányok járhatnak fotózásra és vonulhatnak kifutón is.A te esetedben tehát te inkább fotózásra vagy alkalmas, ez vékony és csinos alakot követel meg.Ezzel is éppúgy be lehet futni mint a kifztómodellkedéssel, sőt még több az esélyed.Itt nagyon fontos AZ arc. Tehát szép, karakteres arcod kell hogy legyen mert itt ez az egyik fő tényező. Ha pedig egy híres márka reklámkampányban is szerepelhetsz az már szinte ismertté tehet.Tehát a Glamour modellek nem mindíg magasok, bár szerencsés ha vagy legalább 168cm.Kifutó modell is lehetsz még, ha megnősz, azért nem alacsonyak a "Runway marionette"( gúnynév) modellek mert nem mutatnának a kifutón, tehát kifutómodllekné minimum 175-77.Tapasztalatból mondom mert én most vagyok 13 ÉVES és 174cm, engem a kifutómodellkedés vonz, remélem még fogok nőni pár cmet! Én szurkolok neked, remélem segítettem!
2017. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!