Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mindegyik modellügynökség kér...

Mindegyik modellügynökség kér pénzt?

Figyelt kérdés
Voltam egy castingon ismerőseim castingoltak tudom hogy egy normális modellügynökségről van szó de fizetni kell. Én nem értem már, ilyen nagyobb modellügynökségek mint az Icon,VM,Art, Diary ők is kérnek pénzt? Mert én azt értem hogy ha kifizetem a 80ezer forintot akkor a többszörösét és visszakaphatom de ha nincs munka akkor ki is dobtam az ablakon a pénzt.

#modell #casting #modelügynökség.pénz
2017. márc. 18. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok függ attól is, hogy valójában szép vagy, vagy szimplán nagyon hajszolod az álmot.
2017. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik se ker penzt a felsoroltak kozul.
2017. márc. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzt kérnek, pláne, ha sok pénzt, akkor az valószínűleg átverés.
2017. márc. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A modellügynökségek nem kérnek pénzt, sem regisztrációra, sem portfolio készítésre sem semmire.

A többiek meg a hiúságra hatnak, és így húzzák le a naív lányokat. Ez nem zárja ki, hogy esetleg kaphatsz rajtuk keresztül munkát, ahogy lottót is nyerhetsz...

2017. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha piackèpes vagy a szakmában, akkor találsz olyan ügynöksèget aki ingyen castingol. Ha nem, akkor meg valószínűleg úgy se fogsz belőle megèlni.
2017. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!