Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Casting a Perfect Models-nél?...

Casting a Perfect Models-nél? Lehet, hogy csak megtévesztés? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok modell, de elküldtem a képemet a Perfect Models ügynökségnek egy munkára, hátha visszahívnak. Be is hívtak castingra, ami eléggé fura volt... Szó sem esett az adott fotózásról, inkább csak úgy nézett ki az egész, mintha újabb lányokat toboroznának. Ráadásul Az egész casting egy pesti emeletes ház egy lakásában zajlott, két nő volt ott, akik megnézték a jelentkezőket, nem volt se profi fotós, se semmi. Egy szobába kellett bemenni, ahol egy turista géppel aztán lefotózott az idősebb nőci, miután mindenféle érdeklődés nélkül átlapozta az eddigi portfóliómat. Ráadásul nem is ők fognak hívni engem, hanem azt mondták, hogy én hívjam őket majd, és akkor mondják meg, felvesznek-e, vagy sem. Nekem ez bűzlik. Az előző castingon, amin voltam eleve az időpontot is úgy egyeztették, hogy ők hívtak fel, ha bármi kérdésem volt, akkor csak megcsörgettem az ügyintézőt, és ő hívott vissza, nemhogy még én telefonálgassak nekik. Aztán a casting egy szálloda konferencia termében zajlott, ahol volt egy profi fotós, aki mindenkiről készített különböző képeket fehér háttér előtt. Több ember is megnézett, beszélgetett velem, nem csak egy, és ott helyben megszületett a döntés.

Nekem ez a Perfect Models ügynökség nagyon bűzlik. Ti visszahívnátok egyáltalán a nőt?



2017. febr. 25. 08:59
 1/5 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes..


1: A honlapjukat megnéztem, az alapján egy kezdő egyszemélyes vállalkozás. (bekerülési költség és minőség alapján) Viszont gyanús, hogy egyetlen konkrét személy sem adja nevét a honlaphoz, még a vezető sem. Van ugyan három emailcym, de szerintem ez egy egyszemélyes vagy majdnem egyszemélyes startup, már ha feltételezem, hogy legális vállalkozás. Emailcyme meg telefonszáma bárkinek lehet, cégnevet adószámot meg ilyeneket nem mernek feltüntetni, ami gyanús.


2. minden ilyen modellügynökséget a kell óvatossággal kezelni, nem tudhatod, hogy nem kevernek-e valamit a neked adott italba, rávesznek olyan egyéb "munkák" elvégzésére, amit később megbánsz. Az internet nem felejt, mindennek nyoma marad örökre.


3. Én a honlapjuk alapján kerülném őket, mint a pestisest, nekem komolytalannak tűnik.

2017. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyanúsnak gyanús de sosem tudni ... futottam már bele én is látszólag elég amatőr castingba, igaz az meg egy színház színpadján volt, de ott se volt semmi extra, csak alaposan megméregettek minket.


hát a fene tudja, ne adj ki magadról semmi extra infót, ne írj alá semmit, amíg nem látod biztosra a dolgokat, aztán kiderül. sztem így nincs sok vesztenivalód.

2017. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia én voltam castingon es másnap ugye felhivtam őket adtak egy másik időpontot megbeszélésre hogy le szeretnének szerződtetni. Szóval szerintem azért hívd fel őket mert nem becsapas
2018. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jazmin.model válasza:
Szia. Meglehet hogy elsőre gyanús de engem is behívtak egy ilyen castingra mondván majd visszahívnak. Nos így is lett visszahívtak egy megbsszélésre a hölgy nagyon kedvesvolt és elmomdta a lehetőségeimet és azt is hogy hozzályuk nagyon nehéz a bejutás..évente 1100 lány fordul meg nálluk ebből 25-31 lánnyal kötnek szerződést és mivel van referenciája a cégnek teljesen megbízható..viszont ha nincs semmilyem tapasztalatod elkell végezned a tanfolyamukat hogy legalább az alapokkal tisztában legyél ami szerintem megérthető.☺
2018. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát tudja fene, mondjuk az már mindjért gyanús ha portfólióként elsőre akarnak aktokat is, vagy nem tudom h ez mennyire elterjedt a modellvilágban, mindenesetre volt ilyenhez is szerencsém (nem is egyhez).


de akkor ma melyek a legmenőbb modellcégek?

2018. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!