Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modelleknek miért nem lehet...

A modelleknek miért nem lehet kiszedni a szemöldöküket és miért csak olyan magas lányok modellkedhetnek?

Figyelt kérdés

A szemöldök kiszedést abszolút nem értem. Nekem például ki van szedve a szemöldököm, mert ha nem lenne nagyon vastag és formátlan lenne. Ismerek egy lányt is, akinek szintén nagyon vastag szemöldöke volt, de már elkezdte szedetni. Tudom, hogy ha nagyon el van vékonyítva akkor nem szép, de ha csak normálisan van kiszedve, mert különben nagyon vastag és formátlan lenne, az miért baj?


És én úgy tudom, hogy minimum 172 centinek kell lennie egy modellnek, de jobb, ha még magasabb. Tudom, hogy a kifutón az mutat jól, de például ha valaki fotómodell? Annak miért kell feltétlenül ilyen magasnak lenni, mikor a legtöbbször az újságban vagy bárhol nem is látszik a magasság?

Biztos nagyon sok szép és vékony lány van, akik 165, 168, 170 cm magasak, akkor ők nem lehetnek modellek?


Félreértés ne essék, nem akarok modellkedni, nem azért kérdezem. Egyszer fordult meg a fejembe, aztán elment tőle a kedvem, meg gondolom nem is lennék rá alkalmas, már a magasságom miatt sem, a bőröm sem valami problémamentes, szóval...


2017. márc. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy volt osztalytarsan modell. Kulfoldon es hébe hóba itthon is. Es tolem max fél fejjel vagy egy fejjel ha magasabb. En 149cm vagyok.
2017. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ milyen modellügynökséget keresel fel.A kifutó modelleknek tényleg magasnak kell lenniük,de a fotómodelleknek egyáltalán nem! Kivéve ha egész alakos fotóról beszélünk.De igazából kell egy szép pofi,egy modelltanfolyamos végzettség,és mehetsz is.Ja meg nem szabad szégyenlősnek lenni. 17/L Én speciel 174 centi magas vagyok,de van az ügynökségnél olyan ,,modell" is,aki szintén hobbiból csinálja,és ő például 165 magas.
2017. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A modelltanfolyammal gyakorlatilag kitörölheted a feneked, ne haragudj. Pénzkidobás. Jó ügynökséget kell találni, és oda utazz, ahol divatos az arcod-alkatod.

A 175 alatti alacsonynak számít, de marhára számít a többi méreted is (csípő, derék stb.).

Azt hangsúlyoznom kell, hogy nem biztos kereset, a szépség múlandó, és ha nem vagy divatos, nem leszel kapós, akkor bele se kezdj, mert nagy veszteségeket szenvedsz.

2017. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és amikor elmentem egy modellügynökségre ott azt mondták, hogy igaz, hogy egy kicsivel alacsonyabb vagyok a kelleténél, de az arcom és az alkatom is megfelelő, szóval felvesznek. Viszont utána kiderült, hogy egy bizonyos összeget be kellene fizetnem erre-arra, szóval nem modellkedek. Nincs rá felesleges pénzem.
2017. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.válaszoló:nyilván semmit nem kezdhetsz a ,,végzettséggel'',de nekem kötelezővé tették,már akkor is,amikor 10 éves voltam,nem tudom miért,de kérték.
2017. ápr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!