Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol lenne esélyem?

Hol lenne esélyem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Divatiskolába járok, ez a végzős évem, ezért az általunk készített darabot saját magunknak kellett reprezentálni egy divatbemutató keretében, amit minden évben megrendez az iskola.

A show végén odajött hozzám egy modellügynökség bloggere és megjegyezte, hogy magabiztosan és jól sétálok a kifutón. A probléma csak a magasságommal van. 160 cm "magas" kifutó modellt nem igen látni

Erős állkapcsom van, ez adja meg az arcomnak a "wow" faktort, meg is jegyezte a nő, hogy katalógus modellként érdemes lenne megpróbálkoznom. Ezt persze úgy mondta, hogy éppen 10 cm-es magassarkút viseltem. Szerintetek fotómodellként lenne esélyem a magasságom ellenére? Melyik ügynökség foglalkozik alacsonyabb lányokkal?

(Mondjuk Laetitia Casta 167 centijével lett ismert kifutó modell).


2017. máj. 28. 08:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Privátban küldök képeket az arcomról azoknak, akik tapasztaltak ebben a szakmában és megtudnák mondani, hogy egyáltalán érdemes-e lenne megpróbálkoznom és hogy nekem való-e :)
2017. máj. 28. 10:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Kuld,bar 172-3 alatt senki nem foglalkoztat a modell szakmaban lanyokat. Olyan pedig hogy katalogus modell nincs. Csak egyfele modell van,az kifuton is van es fotozasokon is. Persze van akit inkabb csak fotoznak es kevesbe latni kifuton mert nem 176+ magas,de 170 felett van.
2017. jún. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet!
2017. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!