Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi esélyem lenne modellkedni?

Mennyi esélyem lenne modellkedni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,173 cm és 44 kg. Szőke hajam van ami derékig ér le. Barna szemeim vannak ami különleges kombó egy szőke hajhoz(nem festett).Sosem voltak bőrhibáim,és sokat sportolok,feszes a bőröm. Régebben jelentkeztem egy ilyen kisebb szépségversenyre ami egy parton volt,a Velencei tónál,34 gyönyörű jelentkező lány közül első lettem. Mennyi esélyem lenne?
2016. nov. 15. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
hát profi modellnek kicsit alacsony vagy valszeg.. de ha nagyon érdekel, próbálj meg elmenni egy castingra.
2016. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 44kg nagyon kevésnek tűnik a magasságodhoz. Küld képet, úgy könnyebb véleményt mondani.
2016. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
2.: pont ez a lenyeg... hogy vekony legyen -.-
2016. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján van esélyed.

A magasságod alsó határ.

Óvatosan!

Sok a lehúzós ügynökség.

2016. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:) holnap elmegyek egy castingra,a telefonban azt mondták hogy a kép alapján esélyes vagyok. Aztán hogy mi lesz az majd kiderül később :D
2016. nov. 16. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik ugynokseg erdeklodik irantad? Vigyazz,sok a penzehes ceg.
2016. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
MCM modellügynökség. Rákerestem,van fent a neten konkrét oldala,szerintem megbízhato. Ha valakinek van tapasztalata velük írja le :)
2016. nov. 16. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Küldenél képet? 16/L, én is modell vagy a EuropeFacenél
2016. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!