Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 175 cm vagyok, átlagos testalk...

IcecreamPanda! kérdése:

175 cm vagyok, átlagos testalkattal, bár így is majdhogynem elérem a standard modellalkatot. Érdemes lenne fogynom, hogy elkezdhessek modellkedni?

Figyelt kérdés
Régi vágyam ez a szakma, hamarosan 16 leszek és kíváncsiságból összehasonlítottam az én méreteimet a standard modellek alakjával. Beszéltem a táplálkozási tanácsadómmal, aki mondta, hogy 10 kilót nyugodtan fogyhatok még. Ha ezután elérném a követelményeket érdemes lenne kipróbálnom a modellkedést?

2017. jún. 20. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy modellügynökséget, mert a modellkedés nem annyiból áll, hogy vékony vagy. Kell, hogy karakteres legyen az arcod, meglássanak valamit benned. Majd ők megmondják, hogy érdemes-e fogynod, mert minek kínozd magad diétával, ha nincs meg hozzá a megfelelő arc, amivel befuthatnál?
2017. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak a táplálkozási tanácsadóddal beszélj, hanem az ügyvédeddel, a pénzügyi tanácsadóddal, a pszichológusoddal, a személyi edződdel és a menedzsereddel is.
2017. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

10 kg-t nagyon nehéz leadni, ha normál testalkatod van. Kvázi meg kéne erőszakolni a tested és soványra fogyni, az meg nem megy egészségesen. Ha ilyen fiatalon, tiniként nem jön magától a sovány alkat, akkor később még nehezebb lesz.

Én ennyi idősen úgy voltam sovány, hogy semmit sem kellett érte tennem, persze huszonévesen nőiesedtem, jöttek fel kilók is. Szóval szerintem nem neked való, ha már úgy indulsz neki, hogy 10 kg-t le kéne adni.

2017. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!